Start Forum Operatorzy Internet mobilny SpeedTest grudzień 2017 – T-Mobile umacnił pozycję lidera internetu mobilnego

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W ostatnim miesiącu ubiegłego roku byliśmy świadkami potyczki dwóch operatorów o pierwsze miejsce w rankingu ogólnym Speed Test. Chodzi tutaj oczywiście o najszybszych dostawców Internetu stacjonarnego. W czołówce mieszanego rankingu mobilnego 3G/LTE nie odnotowaliśmy żadnych niespodzianek. T-Mobile (18,78 Mbit/s) od kilku miesięcy zajmuje 1 pierwsze, a Orange (16,74 Mbit/s) utrzymuje stabilną drugą pozycję.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: SpeedTest grudzień 2017 – T-Mobile umacnił pozycję lidera internetu mobilnego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      T-Mobile- najlepsza sieć ;(

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      P4 dalej w dol i dalej…Tmobile trzyma przynajmniej poziom

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Plus dalej dno ,ale jak bym miał chociaż to dno to bym się cieszył. Ja mam tylko 1-2 mbita to jest dopiero dużo poniżej dna. Najgorsze że nawet nie ma planów rozbudowy na ten rok ,a umowa jeszcze do lipca.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      taaa i limit LTE 15mb na kartę, śmiech na sali

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Kolejny comiesięczny uśredniony speedtest pokazuje jakim dnem jest skansen plusa i roamingowa wydmuszka plej. Obaj zmieniają się co miesiąc tylko ostatnim miejscem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Brawo Plus!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Brawo Orange! Plus skansen dla dinozaurów na zasłużone ostatnie miejsce!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Te statystyki z net speed są niczego nie warte, ponieważ ludzie nie używają urządzeń mogących maksymalnie wykorzystać możliwości BTS-a. Czasem włączam sobie w starym klasycznym telefonie bt tethering. Czyli dostaję 1,2Mb/s Download i Upload. Mam też modem HSDPA 7,2Mb/s, na którym dobijam do 6Mb/s. A na nowoczesnym Smartphone dostaje 60mb/s. No i jaka średnia wyjdzie.

Viewing 8 reply threads
Reply To: SpeedTest grudzień 2017 – T-Mobile umacnił pozycję lidera internetu mobilnego
Your information: