Start Forum Inne Telix.pl Sony Xperia S do wygrania w Konkursie 10-lecia Telix.pl

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W związku z X-leciem działalności portal telekomunikacyjny Telix.pl organizuje konkurs na projekt telefonu komórkowego przyszłości. Czekamy na wszystkie pomysły a najlepsze z nich nagrodzimy super-telefonami sponsorowanymi przez Plusa i Sony Ericssona.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Sony Xperia S do wygrania w Konkursie 10-lecia Telix.pl

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Może to grzech, ale ja swój prototyp wygrzeźbię z czegoś. Nie powiem z czego. Zdradzę tylko, że będzie jadalny, a to po to, by w razie napaści szpiegów gospodarczych, chcących się wywiedzieć szczegółów za pomocą rozgrzanego pogrzebacza, móc postąpić wg tajniackiej zasady: ŚCIŚLE TAJNE! PRZED PRZESŁUCHANIEM ZJEŚĆ!

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      No wyobraźnia w ruch, choć talentu malarskiego nie mam to skrobnę poemacik o przyszłości 🙂 Udanej zabawy wszystkim. PS: Dzisiaj nadeszła listwa zasilająca, prezentuje się i działa wybornie, dziękuję 🙂

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Konkursik super i życzę powodzenia bo sam raczej nie zagram, brak talentu do projektowania. Mimo iż miałbym nawet pomysł to nie wiem jak go przedstawić. Powodzenia wszystkim.

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Jaki jest termin nadsyłania prac? Jakoś nie mogę się dopatrzeć wyraźnej a istotnej informacji o dacie ostatecznego terminu dostarczenia/dosłania prac. Wyłapałem tylko to: „Nadesłane prace zostaną opublikowane na portalu Telix.pl i będą dostępne dla wszystkich oglądających do końca lutego.” Brzmi bardzo enigmatycznie. O so chozi?… że nadesłane już prace oraz ich publikacje i wystawa będą dostępne tylko do końca lutego? W takim razie do kiedy nadsyłać?

    • akmk
      Member
      Liczba postów: 421

      Super konkurs i nagroda.Dziś otrzymałem nagrodę- ładowarkę,super , przyda się.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      To ma być projekt graficzny czy praca pisemna też wchodzi w grę?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Prosimy wszystkich Czytelników, którzy wysyłają do nas swoje projekty, aby oznaczali je tytułem projektu i informacją, do której kategorii dany projekt zaliczyć. Bardzo duża część z przysłanych projektów ma tutaj braki i nie wiemy, gdzie je zamieścić. Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      kiedy wyniki 🙂 ?

Viewing 8 reply threads
Reply To: Sony Xperia S do wygrania w Konkursie 10-lecia Telix.pl
Your information: