Start Forum Sprzęt Sony Sony Ericsson XPERIA X1 -telefon dla wymagających

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W internecie pojawia się coraz więcej informacji produktu Sony Ericsson zaprojektowanego z myślą o rosnącej grupie użytkowników, którzy potrzebują konwergencji mobilnej w telefonie. Niedawno sporą recenzję XPERIA X1 zamieścił serwis pocketnow.com.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      Jestem tylko ciekawy czy/kiedy będzie windows mobile z większą ilością kolorów, 65 tyś to trochę mało. Pewnie będzie jakaś technologia produkcji wyświetlaczy która będzie charakteryzowała się dużym kontrastem itd przez co uda się "oszukać" oko brakiem kolorów.

      Aparat jest wystarczający, bo w telefonach większa ilość pikseli nie daje nic, bo optyki brakuje. Można myśleć ewentualnie o lampie ksenonowej ale to nie jest wielka wada.

      Jak będzie kosztował 1500-2000 zł to będzie się fajnie sprzedawał pod warunkiem, że będzie tyle kosztował u producenta bądź w dużych ilościach w wielkich hipermarketach typu Saturn, MM.

      Chciałbym go mieć, bo to może być ciekawy sprzęt

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      No i pozostaje kwestia czy dużo programów będzie działało na takim wyświetlaczu, bo np z Samsung i900 Omnia są problemy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      a na allegro juz go mozna kupic cena okolo 3000 pln

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      Monkey masz racje, "ja zyc nie moge bez przynajmniej 256tys kolorow na 3" ekranie, strasznie mi brakuje TYCH kolorow przy wyswietlaniu godziny, albo czytaniu SMS-ow"

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      mk, masz rację, przesadziłem, po co 256 tyś kolorów skoro do wyświetlania godziny i czytania smsów wystarczy monochromatyczny wyświetlacz o rozdzielczości 50/40 pikseli i tak powinno być zawsze bo to wystarcza i już, nie trzeba być wymagającym…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      ludzie nie zauwarzy roznicy miedzy 65k a 256k, a telefonik naprawde super. Oficjalna cena ma by na poziomie 2000-2200 zł

Viewing 6 reply threads
Reply To: Sony Ericsson XPERIA X1 -telefon dla wymagających
Your information: