Start Forum Sprzęt Sony Sony Ericsson Idou z 12MPix (video)

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Sony Ericsson zapowiedział wprowadzenie do oferty smartphone’a z 12-megapiselowym aparatem o nazwie Idou. Urządzenie zaprezentowane na MWC 2009 z miejsca zostało ochrzczone przez komentatorów „konkurentem iPhone’a” – prezentacja video.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      nie zmienia to faktu ze to Sony Ericsson czyli bedzie w nim cos nie tak; albo bedzie slaba obudowa, albo przerywajaca sie tasma, zacinajacy sie mechanizm aparatu, czy problemy z ekranem dotykowym, a moze bedzie nagrywal filmy 320×240 (c905 ma 8MPX a nagrywa 320×240) – cos musi byc nie tak – za wiele razy sie juz przejechalem na SE, chyba ze to HTC tak jak to bylo z Xperia to moze nie bedzie az tak zle, SE moze niech lepiej tylko znaczki nakleja – choc i to im czasem nie wychodzi.

      Na mnie juz zarobili – bo obudzilem sie za pozno.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      samsung omnia hd na pewno będzie tańszy i lepszy. se tylko przed premierą obiecuje cuda a potem jest szczera prawda do "bólu" se to nic wielkiego średnie wykonanie i kiepskie parametry no może poza baterią ha ha. samsung jest lepiej zrobiony i doposażony

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      jak dla mie SE są najlepsze:) Zaden telefon tej firmy jeszcze nigdy mi się nie popsuł, przeżyły lądowania na betonie, rzucanie na podłoge, nurkowania w jeziorze, wannie a wczoraj moj k800i wylądował w kałuży i działa:) Czekam z niecierpliwością na Satino(Idou):D:D:D:D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      panu pizdys i qqq już dziękujemy!!! Samsung omnia wystarczy że spadnie na trawe a już sie nie włączy (tak miał kumpel). Jeżeli uważacie że sony zawsze miał coś nie tak to wasza sprawa (myśle że nie widzieliście jak są składane samsungi i nokie:d). Ciekawe co by sie stało gdyby samsung albo nokia spadły z 3 piętra na beton? Bo ja miałem obudowe tylko pękniętą a telefon dalej działał!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Ja tam uwielbiam SE. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Są jednymi z najlepszych telefonów- takie jest moje zdanie. Średnio co 2 lata zmieniam telefon i zawsze jest to Sony Ericsson.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Moim zdaniem sony ericsson to bardzo dobry telefon. Ten strasznie mi si podoba ze względu na aparat, ale nie lubię dotykowych ekranów. Uważam to za najgorszy wymysł technologii.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Sony Ericsson Idou z 12MPix (video)
Your information: