Start Forum Sprzęt Sony Sony Ericsson C510 Cyber-shot przedstawiony

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Sony Ericsson wprowadza dziś model C510 Cyber-shot z technologią Smile Shutter. Technologia Smile Shutter zostanie również dodana do telefonu C905 Cyber-shot wyposażonego w aparat fotograficzny o rozdzielczości 8.1 megapikseli, wprowadzonego na rynek w listopadzie 2008 roku.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Mysle ze ciekawa propozycja i telefon pewnie bedzie w dosyc atracyjnej cenie. Zapewne szypko trafi do opów 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Norma pomalu jest 5 mp juz pojawilo sie kilka 8mp aparatow a tu skromnie 3,2 ?I pewnie dalej nagrywa w jakosci qvga ?Niewroze tej firmie przyszlosci.Dzieci neo teraz kupuja iphony i inne takie nafaszerowane nowinkami tech jak dobra kasza skwarkami.

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      Nie wiem czy zauważyłeś, ale C5xx to seria z dolnej półki, więc mnie wcale te 3,2MPX nie dziwi. Cena zapewne też będzie niska. Moim zdaniem to następca k770.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Witajcie,

      dzisiaj go przyniosłam do domu. Jest SUPER!! Robi świetne zdjęcia, można je obrabiać jak się chce, łącznie z nagraniem video, ramkami itp, Odtwarza głośno, karta micro śmiga na 4GB, więcej nie potrzeba, łatwy w obsłudze, lekki, świetnie leży w ręce. Jak na telefon to myślę że ma wszystko co potrzeba i można się nim dobrze pobawić. 3x format po 10 godzin baterii i dlugo trzyma. POLECAM!!!

Viewing 4 reply threads
Reply To: Sony Ericsson C510 Cyber-shot przedstawiony
Your information: