Jesteś tutaj:----Screenity – nowy sposób na ubezpieczenie wyświetlacza telefonu
PL R200 NV 970x200 071119

Screenity – nowy sposób na ubezpieczenie wyświetlacza telefonu2018-01-09T07:41:36+01:00

Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Pozostali producenci Screenity – nowy sposób na ubezpieczenie wyświetlacza telefonu

• Autor
    Wpisy
  • Kan
    Opiekun forum
    Liczba postów: 31289

Grupa Europa wprowadza aplikację mobilną, która zaoferuje polisę chroniącą wyświetlacze telefonów. To pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce i na rynku europejskim. Screenity – ubezpieczenie wyświetlacza telefonu: Jak to działa?

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Screenity – nowy sposób na ubezpieczenie wyświetlacza telefonu

• Anonim
    Liczba postów: 0

Słabo, ja naprawiam telefon w serwisie RING KING [url]http://www.ringking.pl/ [/url] i nie potrzebuje dodatkowych problemów z ubezpieczycielami. Już kilka razy wysyłałem telefon do naprawy. Przy takich ubezpieczeniach zawsze jest jakiś powód tego, że nie chcą uznać bezpłatnej wymiany.

Reklama
  • katedaisy
    Uczestnik
    Liczba postów: 3

Patrzyłem na ten sam problem, jest trudny dla początkujących, jest wiele odpowiedzi, jest bardzo dobry.
    wuxiaworld

• aladanh
      Uczestnik
      Liczba postów: 3

Thanks for Nice and Informative Post. This article is really contains lot more information about This Topic.
      hotmail login

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.