Jesteś tutaj:---Samsung S5610 od jutra w Play i nowe ceny kilku modeli
Samsung S5610 od jutra w Play i nowe ceny kilku modeli2011-10-19T12:07:37+02:00

Start Forum Sprzęt Samsung Samsung S5610 od jutra w Play i nowe ceny kilku modeli

Viewing 2 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31072

   Od jutra, 20.10, do ofert podstawowej P4, operator sieci Play wprowadza nowy telefon – Samsung GT-S5610. Dodatkowo Play zmienia także ceny następujących modeli: Samsung Wave S8500 oraz Nokia C3-01, Nokia C5-00, Samsung B2710 Solid, Sony Ericsson Elm te ostatnie nieco podrożeją.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Samsung S5610 od jutra w Play i nowe ceny kilku modeli

  • LesH
   Participant
   Liczba postów: 3914

   Przy newsie o 'zmianie cen/y’ telefonów u jakiegoś opa serdecznie zachęcam do podawania już w tytule, w jakim kierunku te zmiany, czyli konkretnie, czy ceny telefonów spadły czy wzrosły. Wówczas czytelnik, klikając na newsa, uświadomiony merytoryczną treścią tytułu czytelnik albo będzie szukał w tekście, jakie modele staniały a w załączonych linkach o ile konkretnie, postując na koniec swoje zadowolenie w komentarzu, albo doczyta się powodów podwyżki, sprawdzi jej skalę i da upust swej opinii w komentarzu. Natomiast czytający po łebkach same tytuły, wyrrwą przy okazji do najbliższego salonu lub sklepu / punktu dilerskiego operatora, i sprawdzi prawdziwość doniesienia, jeśli chodziło o korzystne obniżki cen. Naprawdę już w tytule warto pisać wprost, o jaką 'zmianę ceny’ chodzi, w dół czy w górę.

  • mumin79
   Member
   Liczba postów: 468

   Szkoda że to tylko pare modeli telefonów tanieje przydałby się jakiś tydzień HTC w dobrych cenach lub samsunga, ja osobiście czekam z przedłużeniem oferty do ostatniego dnia bo pewne modele są w nieco zawyżonych cenach w stosunku do konkurencji, a niestety PLAY nie ma zwyczaju obniżać jakimkolwiek rabatem cen aparatów dla swoich stałych klientów, zobaczymy może się jeszcze coś zmieni, lub wejdzie coś nowego w przystępnej cenie, nie myśle tu o promocjach 1 zł tylko jakiś w miare normalnych cenach. Poczekamy zobaczymy mam jeszcze troszke czasu.

Viewing 2 reply threads
Reply To: Samsung S5610 od jutra w Play i nowe ceny kilku modeli
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile