Start Forum Sprzęt Samsung Samsung – płonący Galaxy Note7 przechodzi do historii

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Dbając o bezpieczeństwo klientów Samusung poinformował oficjalnie o wstrzymaniu sprzedaży oraz programu wymiany Note7. W konsekwencji podjęto decyzję o zakończeniu produkcji tego urządzania.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Samsung – płonący Galaxy Note7 przechodzi do historii

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      To chyba taki pierwszy przypadek w smartfonach. Pytanie kto następny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      będzie hit na portalach aukcyjnych? Nówka jak igła, używane przez kobietę? Nada się do zapalania zniczy? Dziwne, że nie wcisnęli zielonej wyspie z offsetem?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      No takiego „niewypału” w historii telefonów to na prawdę jeszcze nie było 😀 patrząc teraz na tą sytuację to mam mieszane uczucia co do jakości pozostałych modeli Samsunga…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      podejrzewam, ze to wszystko przez niedogranie standardu USB-C, ale jako nabywcę S8 mnie to cieszy-wszystko zostanie dporacowane dzięki królikom z NOTE i…upływie czasu na testy. samung 2gi raz już sobie nie pozwoli na taką jazdę-w przeciwienstwie do apple-bend gate, colour gate padające ekrany 6tej itp itd, wybuchowe iphone tez się zdarzały 😉

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Przez to Galaxy NOTE4 i S7edge Samsunga dzierżą laury najlepszych smartfonów. Nie mam powodów do narzekań ani zmartwień, choć bardzo liczyłem na te NOTE7…

Viewing 5 reply threads
Reply To: Samsung – płonący Galaxy Note7 przechodzi do historii
Your information: