Jesteś tutaj:---Samsung Galaxy Note w Plusie od 1 zł
Samsung Galaxy Note w Plusie od 1 zł2011-10-27T11:40:25+02:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Samsung Galaxy Note w Plusie od 1 zł

Viewing 10 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Zgodnie z naszą informacją w sieci Plus pojawił się Samsung Galaxy Note. Smartfon łączy w sobie 5,3-calowy wyświetlacz HD Super AMOLED, zaawansowany interfejs obsługiwany rysikiem S Pen oraz dwie kamery: 2MPix / 8MPix. Dwurdzeniowy procesor 1,4 GHz Cortex A9 i 1 GB pamięci RAM sprawia, że urządzenie jest wyjątkowo szybkie.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Samsung Galaxy Note w Plusie od 1 zł

• LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

Samsung Galaxy NOTE za 1 zeta! Fakt, że w abonamencie za 369 zł z VAT-em, ale dla tych w biznesie, którzy mają tej wysokości billingi za usługi połączeń na numery krajowe to kiełbasa, a najlepszy na świecie smartfono-tablecik za darmo! Tylko pytanie: Czy poza najwyższą taryfą Plus da NOTE także w innych, niższych abonamentach? Oczywiście będzie droższy, niż 1 zł. Niemniej Plus okazuje się siecią, która wprowadzając światowe nowości najwyższej półki: niedawno LG swift 3D, a teraz Samsung Galaxy NOTE, świetnie konkuruje pod tym względem ze szczycącym się paletą najlepszych fonów w promocji Ti-Mobajlem. BRAWO! Jadę do polskiego punktu Plus gsm zapytać KIEDY będą mieli NOTE na magazynie.

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140077

Zgodnie z informacją zamieszczoną wcześniej przez GSMONLINE chyba…

• kaz
      Member
      Liczba postów: 618

Bardzo mi się podoba ten Galaxy Note, na marginesie był w komputronik.pl za 2599 zł ale aktualnie magazyn pusty.

• Anonymous
      Guest

Na Allegro jest za 2499 zeta>

• Anonymous
      Guest

No, to brawo Plus! Ciekawy jestem, ile będzie kosztował NOTE, bez promocji w „normalnym” abonamencie. Bo ta złotówka, to oczywiście chwyt marketingowy. I czy w ogóle będzie go można kupić poza abonamentem, wynoszącym bez mała 400 zł miesięcznie.

• Anonymous
      Guest

Co? W komputronik.pl za niecałe 2.600 zł. To bardzo tanio. Ja już w innym sklepie chciałem zamówić za 3.200 zł. Dobrze, ze przeczytałem wasze wypowiedzi…
      Bo ta promocja w Plusie, to po pierwsze jest tylko dla wielkiego biznesu. Po drugie, umowa jest na dwa lata (a zatem 369 zł razy 24). Czyli wychodzi, że SAMSUNG Galaxy NOTE, w tej promocji, będzie kosztował, 8.856 zł. Drogo. To już wolę w KOMPUTRONIKU kupić go za 2.600 zł

• LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

Cena 2599 zł w Komputroniku wydaje się bardzo rozsądna wobec przebąkiwanego we wrześniowych zapowiedziach poziomu ok 3300 zł. Jestem pod wrażeniem szybkości pojawienia się tego tableto-smartfona w sprzedaży w Polsce: wrzesień 2011 na targach IFA Berlin a październik 2011 już można go kupić w PL, w sklepie Komputronik oraz w promocji u operatora Plus! Gdy 15. września 2011 pojawił się na Telix.pl news, tytuł: 'NOTE wchodzi do Polski’ a treść donosiła 'wkrótce’ – mało kto na forum chciał wierzyć. Nic dziwnego, przecież oficjalnie Samsung planował pojawienie się w europejskiej sprzedaży dopiero w roku 2012…

• kaz
      Member
      Liczba postów: 618

Note w sklepie internetowym Euro RTV za 2559 zł.

• TomekO
      Participant
      Liczba postów: 268

Korzystniej chyba brac Play Firma VIP z nielimitowanymi rozmowami od 225 zł. i za resztę kupic sobie na wolnym rynku ?

• mumin79
      Member
      Liczba postów: 468

super sprzet tylko ze w zwyklych abo bedzie koszmarnir drogi

Viewing 10 reply threads
Reply To: Samsung Galaxy Note w Plusie od 1 zł
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile