Start Forum Sprzęt Samsung Samsung Galaxy Core (GT-I8262): Dual-SIM, Android 4.1 Jelly Bean

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Smartfon Samsung Galaxy Core (GT-I8262) zapewnia komfort posiadania dwóch numerów telefonu, dzięki miejscu na dwie kart SIM w jednym kompaktowym telefonie.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Samsung Galaxy Core (GT-I8262): Dual-SIM, Android 4.1 Jelly Bean

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      MTK6575 to jednordzeniowiec. Źródło: http://en.wikipedia.org/wiki/MediaTek Poza tym to jest telefon na rynek chiński.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Świetny telefon dziś mi przyszła paczka 🙂 dużo szukałem na telefonu z androidem, rozsądnymi parametrami(od 1GB RAM) i DUAL SIM, naprawdę rewelacja jeśli nie trzeba nosić dwóch telefonów w kieszeniach, poluję ostro na Motorolę RAZR D3 Dual SIM, ma wymiary „dla kierowców” czyli 120x60x8 i da się ten telefon obsłużyć jedną ręką i do tego czysty android od googla ale ten telefon podobno jest tylko w brazylii i w tamtych rejonach sprzedawany, dużo szukałem w sklepach internetowych na świecie i nigdzie go nie ma. Samsunga Galaxy Core GT-I8262 mogę z czystym sumieniem polecić 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Witam , moje pytanie może błache dla Was ale gdzie na klawiaturze są emoty ?

Viewing 3 reply threads
Reply To: Samsung Galaxy Core (GT-I8262): Dual-SIM, Android 4.1 Jelly Bean
Your information: