Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Rozmowy bez Ograniczeń w Orange
Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość17 listopada 2008 o 23:36Liczba postów: 139018Dobre,ale za drogie. Przyjmie się ,ale inni wprowadza to w lepszych cenach np. Era 30zl i plus tez cos kolo tego. W Play tez bedzie ,ale zapewne za 20 zl,no ale playowiczow jest tez malo,wiec czekam na ERe i wtey zmienie z Oranga na Ere,bo juz nie moge wytrzymac tej pomaranczowej wstecznej ewolucji.
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 3