Jesteś tutaj:---Remont (gniazdka i kontakty)

Remont (gniazdka i kontakty)2018-05-24T08:59:44+01:00

Start Forum Inne Pozostałe tematy Remont (gniazdka i kontakty)

Viewing 3 reply threads
 • Author
  Posts
  • Pstryczek
   Participant
   Liczba postów: 3

   Cześć! Jestem na etapie zakańczania remontu i napotkałem problem na etapie drobnych prac wykończeniowych. Chcę wybrać trwałe włączniki, kontakty i gniazdka. Prawdopodobnie skorzystam z tej oferty, bo słyszałem o tej, polskiej firmie wiele dobrego: Simon Basic kontakt, ale widziałem, że wiele osób tutaj remontowało ostatnio swoje mieszkania więc może coś poradzicie?

  • alfa7
   Participant
   Liczba postów: 4

   Myślę, że możesz też zajrzeć na stronę https://zpradem.pl/gniazda,k5153.html. Sama ostatnio szukałam takich elementów gdyż wykańczam mój dom i natknęłam się na tę stronę. Mają bardzo duży wybór tego typu specjalistycznych elementów, a ceny też są moim zdaniem bardzo korzystne. Zresztą zajrzyj sam i przekonaj się o tym 🙂

   Reklama
  • Textila
   Participant
   Liczba postów: 6

   Co jakis czas wskazany jest remont. Żeby szybko i sprawnie go przeprowadzić potrzebne sa odpowiednie narzędzia. Do wykonania drobnych napraw często niezbędne sa narzędzia do obróbki metalu. Profesjonalne jak i narzedzia do domowego użytku możecie zakupić w sklepie http://artykulytechniczne.pl/ . Znajdziecie tu szeroki wybór artykułów bardzo dobrej jakości w przystępnych cenach.

  • kinga999
   Participant
   Liczba postów: 1

   jeśli dalej nie zamówiłeś, to mogę Ci polecić ciekawy sklep. Warto, mają świetne promocję 🙂
   https://e-domus.com.pl/ Powodzenia 🙂

Viewing 3 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.