Start Forum Sprzęt PDA Recenzja twardziela dla mobilnych użytkowników

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od jakiegoś czasu szukam przenośnego dysku twardego, który pozwolił by mi na bezpieczne przechowywanie zgromadzonych plików i kluczowych dla pracy informacji podczas różnych podróży. Recenzja Iomega eGo Encrypt o pojemności 320 GB. Zapraszamy.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Recenzja twardziela dla mobilnych użytkowników

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      1B = 8b

      USB 2.0 (Hi-Speed) zapewnia przepustowość na poziomie do 480 megabitów na sekundę (60 MB/s).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      artykuł sponsorowany…

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Niestety nie jest, a szkoda, bo dysk dostałem tylko do testów, a jak napisałem spełnia moje wymagania. Recenzję napisałem, aby podzielić się swoimi wrażeniami dla użytkowników, którzy tak jak ja poszukują dodatkowego nośnika danych, a często nie siedzą tylko przy biurku. Pozdrawiam Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Potestowalbym taki dysk. Szczegolnie w momencie gdy nie chce mordowac mojego lapka. Zwykle dyski wysiadaly przy przenoszeniu. PS Dodam, ze moje "zwykle" dyski dawaly rade upadajac na podloge czy w kat z kilku metrow (niestety starosc nie radosc – zapominalo sie, ze jest w torbie). No ale wszystko co dobre sie konczy. Pewnego razu "dymek" z takiego dysku polecial a wraz z nim dane.. :/

Viewing 4 reply threads
Reply To: Recenzja twardziela dla mobilnych użytkowników
Your information: