Start Forum Sprzęt Tablety Recenzja tabletu Pentagram TAB 7.6

Viewing 40 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Recenzja tabletu Pentagram TAB 7.6

    • speedygonzales
      Member
      Liczba postów: 103

      dziekuje portalowi telix za treściwą rezenzje. Przymierzam sie do zakupu jakiegos tebleta i takie teksty mi w tym pomagają 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Za niedługo pojawi się test najnowszego NavRoad Nexo FREE – pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Jeżeli masz jakieś pytania lub sugestie w jakim stopniu go przetestować to napisz a postaram się najbardziej szczegółowo opisać i odpowiedzieć.

    • metheor
      Member
      Liczba postów: 420

      No to go nie wypromowaliście :). Czyli nawet za niską cenę sie nie opłaca.

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      Ja zawsze przed zakupem sprzętu poszukuję wszelakich testów dokonanych przez różnych ludzi. Nie da się chyba uniknąć subiektywnych odczuć osoby testującej, ale to nie problem, ważne żeby pokazać co się ocenia i z czymś porównać.

    • uikol
      Member
      Liczba postów: 10

      zainteresowało mnie to urządzenie i szukając na forach znalazłem pełno opinii o zwrotach do serwisu i reklamacjach, wadliwy sprzęt.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      „Posiadam” taki tablet od początku grudnia, niestety już 3 razy był w serwisie i nie widac końca problemów, ciągłe problemy z zasilaniem i ładowaniem, poprostu ręce opadają

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      tablet służy już 3 miesiące dziecku bez problemu, jeżeli pamiętamy o ładowaniu. stabilny nie sprawia problemów w obsłudze i użytkowaniu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      dostalem ten kmiot z orange za 1zl i przeplacilem o jakies 80 groszy :d wifi nie łapie za sciana gdzie laptop ma 3/5 kresek przy aplikacji bateryhdpro z poziomu 100% po kalibracji zostaje 10% baterii ladujesz ja do full 3h a tablet po godzinei miga ;] what ever nei polecam, mam w domu asus nexusa 7 i jest to niebo a ziemia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      do d po prostu do d 2 razy był w serwisie i orange mówi że będzie dzałać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Kłania się wszystkim czytanie instrukcji!!!!!
      Mam ten tablet od 6 miesięcy a pierwsze co zrobiłem to zapoznałem się z instrukcją obsługi…… i nie mam z nim żadnych problemów!!! CZYTANIE POMAGA!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Posiadam juz 4 miesiace i nie mam z nim zadnych problemow. Polecam jednak optymalizacje, przeniesienie apek na karte sd i tablet naprawde swietny jak na ta cene. Jedyny minus to bateria, ale cos za cos 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      a ja mam problem bo nie chce sie włączyć i nie wiem co mam z nim z robic

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Ubolewm,że tablet nie posiada narzędzia bloototh.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Nie polecam nikomu nawet największemu wrogowi,szkoda nerwów,mój był już trzy razy w serwisie i po powrocie cały czas to samo: NIE MOŻNA DO WŁĄCZYĆ!!!Ci którzy piszą że niema problemu jak nie dopuścisz do rozładowania to mnie po prostu rozśmieszają to znaczy że albo cały czas ma być na ładowarce albo ktoś ma dużo wolnego czasu żeby tego pilnować !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Bateria wytrzyma jakieś 4-5 godz przy minimalnym podswietleniu. Najgorsze w nim to wi fi.Mam neostrade 80mb tak srenio na wi fi na speed tescie 25-30mb a w tym tableciku ledwo 1mb no i to przy rooterze. Mam drugi Modecoma i w calym domu mam 25mb/s

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Zastanawiam się jak niektórzy żyją, skoro taka mała pierdoła jak rozładowany tablet jest wielkim wyzwaniem…

      Gdy rozładujemy tablet, po prostu go podłączamy do ładowarki. Po max paru minutach zaczyna się ładować. Żeby włączyć wystarczy trzymać przycisk dłużej.

      Jak do tego doszedłem? MYŚLĄC. Wystarczy ruszyć mózgownicą zamiast tylko kiwać głową.

      Niemniej, bateria w tym tablecie jest słaba, wystarczy odpalić film i po 2 godzinach już trzeba go ładować.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Całkiem daje rade ten tablet. Żadna sensacja.
      Swoją drogą warto pamiętać, że wiele odpowiedzi w takich wątkach, to „komentarze sponsorowane”. Dlatego, zanim się coś kupi, warto sprawdzić opinie na http://cosiepsuje.com/ . Tam piszą tylko o wadach danych produktów, więc na sponsorowanie czegokolwiek nie ma miejsca.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Tablet przeciętny, jednak największy problem to serwis, który właściwie nie działa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Mam ten model i ostatnio wysłałem na serwis dzis dzwonie i okazuje sie ze uszkodzili mi panel dotykowy i mam niby zaplacic za naprawe nie polecam tego tableta

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Dostałem nowy, pachnący tablet Pentagram 7.6 od Orange. 10 minut i bateria rozładowana. Naładowałem tablet. Wyłączyłem wszystkie obciążające aplikacje, wyłączyłem wi-fi. Tablet wytrzymał 20 minut. MASAKRA! Ludzie nie bierzcie tego jeśli nie chcecie stracić nerwów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Szału nie ma d… nie urywa ale działa! Kupując wiedziałem co biorę! Tani, słaba bateria i bez szału jasność wyświetlacza. Ale działa i nie narzekam! No co tu ukrywać jak się kupuje sprzęt za 500zł to nie można cudów oczekiwać…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Mam pytanie do posiadaczy ww sprzętu jak rozwiązali problem zamiany pamięci flash na external_sd przez edycję pliku vold, tab oczywiście zrootowany, edycja ok, ustawienia fabryczne, pamięci się zamieniają… ale instalacja programów działa tylko do restartu potem aplikacja znika i można tak w kółko instalować, trzeba pewnie jeszcze coś zrobić, ale co ? widziałem wpis kolegi ShadoW jak dokonał tego cudu 😡 a może też tak ma a tego nie sprawdził, zostają aplikacje które instalują sie w system reszta znika, męcze się z tym już od paru dni i nic…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Miras rybnik: Jak masz dowód że wkładałeś cały a serwis otrzymuje pobity to sprawa do kuriera. Oni otrzymują sprzęt już po iluś tam kilometrach, przerzuceniach paczek i wielu rąk to tak to później wszystko wygląda.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Witam. Od kilku dni przeszukuje internet próbując znaleźć coś na bolączkę mojego Tab 7.6. Jak u wielu po rozładowaniu nie załącza się. Zgłosiłem usterkę w serwisie i czekam…
      Czy może ktoś z forumowiczów uporał się samodzielnie z takim problemem?
      Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      bierzcie pod uwage ze ten tablet kosztuje 400 zl, wiec nie myslcie ze bedzie mozna na nim robic wszystko co wam sie zapragnie. Jezeli chodzi o baterie to juz inna bajka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      MAM TEN SAM TABLET I PROBLEM Z ŁADOWARKĄ SIECIOWĄ . WŁANCZAM DO PRĄDU I ŁADOWARKA NIE DZIAŁA.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Jestem w posiadaniu TAB 7.6 i zero problemów z ładowaniem czy to z ładowarki czy przez usb. Wszystko działa w miarę przyzwoicie. Ale jak widzicie że jest dostępna aktualizacja OTA i jej nie robicie nie dziwcie się że macie problemy z urządzeniem. Mój tablet zaktualizowałem od razu jak tylko tablet wykrył że takowa aktualizacja jest jest dostępna. I po tej aktualizacji tablet zdecydowanie inaczej działa jest bardziej stabilny i szybciej się ładuje a niżeli przed aktualizacją. To tyle z mojej strony.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      witam. Posiadam tablet o którym mowa w temacie i chciałabym kupić do niego klawiaturę. Czy potrzebna jest typową do tego modelu czy może być jakaś inna bo ważne są wymiary etui tak aby tablet pasował? Z góry dzięki za pomoc 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Witam, wy też macie problem z Wi-Fi? Strasznie zrywa mi połączenie nawet gdy stoję obok routera to co chwile zrywa połączenie ;/ może mieliście taki problem i jakoś go rozwiązaliście 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Nie polecam, Bateria to jakieś dno 📱 wytrzyma max 2 godziny jak nie dłużej. Na niekorzyść producenta wpływa czas pracy baterii, który jest wyświetlany w ustawieniach,(od chwili włączenia) dzięki czemu można nagrać i udowodnić wadliwe urządzenie. ⚠

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Model ten posiadał wadę fabryczną,tablety o nr.seryjnym 11… miały zbyt słaby tranzystor załączający ładowanie i się przepalał.Producent przyznał się do 70000 sztuk.Dodatkowo w niektórych elektrolit w baterii powodował jej puchnięcie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      totalny badziew . wysylam do serwisu co tydzien .juz piec razy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      już kolejny raz reklamowałem, jeśli ktoś ma chęć kupić to wystrzegać się jak ognia tego producenta!!!!!!!!! właśnie rzuciłem nim o ziemię żeby już mnie więcej nie denerwował. A sieć orange przyczyniła się do rozprowadzania wadliwego badziewia za co też jej dziękuję i obiecuję nigdy więcej nie podpisywać z nimi jakiejkolwiek umowy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Ten Tablet to poprostu szajs jakich mało, mój akurat problemu z ładowaniem nie miał, choć chyba raz się zdarzyło…Głośnik Hi-Fi to raczej pierdzące coś co tylko wkurza, najlepiej wyłaczyć od razu 🙂
      Bateria max 2:30 minut więcej nie daje rady, jakość urządzenia przeciętna, dostałem za darmo więc leży na półce i się kurzy, dosłownie włączam go raz w miesiącu aby sprawdzić czy jeszcze działa ;-D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Zapomniałem dodać, WiFi to jest dno poprostu obok routera transfery DL około 3 Mb/s a UL powyżej 6 Mb/s nie wiem co to za badziewie, ale nawet reklamować mi się tego nie chce. Kilka metrów od routera to jak osiągniemy max 1 Mb/s to powinniśmy się cieszyć ;-D taki to extra, high quality equipment 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      najgorsza firma to pentagram cza sie prosic o to zeby wzieli na gwarancje
      a dodzwonic sie tam to szkoda gadac nie polecam tego tableta ]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Z tego co mi wiadomo to siec orange wcisla ludziom tego gowna 70tysiecy sztuk a zeby bylo smieszniej potem zeby naprawic trzeba wysylac sprzet na wlasna reke paczka w jedna strone idzie miesiac czasu droga powrotna to kolejny miesiac czyli wlacznie dwa miesiace po czym gdy sprzet wroci do to i tak bedzie to samo do piewszego rozladowania i spowrotem serwis to troche jak Chandel Ludzmi odradzam wziolem w orange xperie e4 po wgraniu roota telefon zdechl bez powodu wiec odradzam i przestrzegam [i] [/i]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      odkupiłam bez instrukcji GDZIE DOSTAC TĄ INSTRUKCJE

Viewing 40 reply threads
Reply To: Recenzja tabletu Pentagram TAB 7.6
Your information: