Start Forum Sprzęt Sieci komputerowe Recenzja routera TP-Link Archer C5 z kartą USB Archer T4U

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Nie tak dawno temu, do naszej redakcji trafił zestaw składający się z dwupasmowego, zawansowanego, ale wciąż jak najbardziej domowego routera TP-Link Archer C5, z kartą sieciową Archer T4U z interfejsem USB 3.0. Archer C5 to sprzęt pracujący w standardzie 802.11ac.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Recenzja routera TP-Link Archer C5 z kartą USB Archer T4U

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Razem z kartą sieciową a/c całkiem fajny i w miarę przystępny router, aby dać nowego ducha staremu PC lub lapkowi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Mam ten router. Jest stabilny i nie stwarza problemów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Dobry, stabilny router o przystępnej cenie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      81 Mbit/s na 10 m to kiepski wynik, w tej cenie są dwa razy szybsze routery.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Netgear ma jak dla mnie w tym budżecie o wiele lepsze rozwiązania – tym bardziej jeśli chodzi o te routery z górnej półki jakościowej. W moim przypadku spisują się znakomicie, ale podejrzewam, że to kwestia dopasowania parametrów. Ja mam router z USB 3.0, trzema antenami, Qos i wysoką prędkością.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      bardzo drogi router, w tej cenie kupisz 2-3szt tańszych i lepszych
      edimax 6208ac
      netis wf2710
      netis wf2780

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Nie mam przekonania do TPLinków. W tym samym budżecie macie solidnego Netgeara, zatem – po co? Przyznam, że nawet kiedy chodziłem po sklepach komputerowych, to sugerowano mi właśnie te routery. Przypadek?

Viewing 7 reply threads
Reply To: Recenzja routera TP-Link Archer C5 z kartą USB Archer T4U
Your information: