Jesteś tutaj:---Przyszłościowe telewizory Ultra HD 4K od LG na CES 2014
Przyszłościowe telewizory Ultra HD 4K od LG na CES 20142014-01-06T19:13:31+01:00

Start Forum Rozrywka TV i muzyka Przyszłościowe telewizory Ultra HD 4K od LG na CES 2014

Viewing 4 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Przyszłościowe telewizory Ultra HD 4K od LG na CES 2014

• PROZAK
      Participant
      Liczba postów: 1972

W Polsce treści Ultra HD 4K w tv to za jakieś 10 lat będą w optymistycznej wersji, i wtedy pomyśle o zakupie odpowiedniego telewizora. Jak na razie to programów w full HD jest zbyt mało, aby nakręcać się na nowości. A zapowiedź że w naziemnej zrezygnują z nadawania jedynki i dwójki w HD, tylko po to aby dodatkowe kanały dodać to po prostu cofamy się.

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140083

Cuda dodają a naszego TVNplayera dodać obiecanego już kilka lat temu nie potrafią, następny TV będzie samsung ma bardziej rozbudowane smartTV pod polskiego widza w LG jest kilka aplikacji a samsungu kilkanaście.

• zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

Zacznijmy od tego, że w telewizji nie ma czego oglądać, w ogóle nie ma czego oglądać nawet w kinie! Stare filmy leciały już po 100-200 razy – Kevin chyba nawet więcej razy… A nowe filmy to tragedia! Komedie są zwykle wulgarne i mało śmieszne ( pierwsze American Pie to przy nich bajka dla dzieci ), a pozostałe filmy to zwykle zlepek efektów bez jakiejkolwiek treści – są jeszcze horrory po których człowiek ma wrażenie, że świat jest naprawdę ciężko zboczony… Oczywiście zdarzają się diamenty, które warto obejrzeć ale to może 5 procent filmów! Podsumowując – starych filmów skalowanych do 4K nikt nie będzie chciał oglądać – z nowości nie ma MOIM zdaniem nic ciekawego – nawet jak TVN czy Polsat coś kupi – a polityków w 4K nie mam zamiaru oglądać jak sobie skaczą do gardeł 🙂 Mówiąc prościej – dla przeciętnego, normalnego Polaka Full HD wystarczy na następne 20 lat 🙂

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140083

Mnie bardzo interesuje funkcja [url=http://www.youtube.com/watch?v=3-Z4ehI0cNI]SmartShare[/url], dzięki tej opcji mam możliwość dzielenia się filmami, muzyką, zdjęciami umieszczonymi np na telefonie i przesłaniu filmiku na telewizor. Jeśli chodzi o tą funkcję przesyłania danych poprzez serwis Netflix, myślę, że to też jest dobre rozwiązanie. Zobaczymy jakie jeszcze rozwiązania zaproponują nam producenci elektroniki.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Przyszłościowe telewizory Ultra HD 4K od LG na CES 2014
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile