Jesteś tutaj:---Przedłużenie terminu ważności produktów Tak Tak
Przedłużenie terminu ważności produktów Tak Tak2008-12-20T11:32:07+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Przedłużenie terminu ważności produktów Tak Tak

Viewing 6 reply threads
  • Author
      Member
      Liczba postów: 53

Klienci którzy posiadają karty sim TT lub kupony doładowujące z datą ważności 31.12.2008 nie muszą się już tym martwić.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140085

hoho, to się Era natężyła 🙂 Pewnie te produkty są już dawno w klozecie bo kto dziś używa Tak taka. Sami nieświadomi a oni raczej nie gromadzą zapasu kart. No ale jak się nie ma czym zabłysnąć to się takie "udogodnienia" dla klientów proponuje.

• Anonymous
      Guest

Zapewne produkcja nowych kart powstrzymana bliskim wprowadzeniem nowych kart z logo T-Mobile ;]

• Anonymous
      Guest

Ja choćby używam, jak sie ma kilka miesięcy stażu i zna promocje to wychodzi naprawde tanio -oczywiście po sieci. a przedłużenie to dobry news, sam mam 1 kupon z tej partii i jeszcze z nim poczekam

• Anonymous
      Guest

Promocja ciekawa 🙂 Prepaidy kończą z terrorem przedłużania ważności konta? 😉 Swoją drogą- w taktaku nigdy nie miałem z tym problemu: kumulacja ważności konta. I nawet, jeśli przekroczyłem limit ważności, a miałem kasę na koncie- kasa mi nie przepada. Pod tym względem TT ma bardzo fajne warunki.

• Anonymous
      Guest

Tacy jak ty bruno- ograniczeni, też muszą być na tym świecie, aby naweet nie umieć przeczytać ze zrozumieniem tekstu………

• Anonymous
      Guest

no to jest dobra informacja, zawsze to jeden problem z glowy rok do przodu:) dobrze ze i karty sim sa przdluzane!

Viewing 6 reply threads
Reply To: Przedłużenie terminu ważności produktów Tak Tak
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile