Jesteś tutaj:---Prezent dla dziadka. Co kupić

Prezent dla dziadka. Co kupić2016-07-25T12:10:28+02:00

Start Forum Inne Hydepark Prezent dla dziadka. Co kupić

 • Autor
  Wpisy
 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Witam. Czy ktoś może mi doradzić jaki będzie najlepszy prezent dla dziadka na jego urodziny? Zastanawiałem się nad jakąś książką ale potem pomyslałem sobie,ze dizadek ma problemy ze wzrokiem.

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Jeśli ma problemy ze wzrokiem to możesz mu dać jakiś album ze zdjęciami do przeglądania. Jestem zdania,że to może być o wiele lepszy prezent niż na przyklad ksiązka z drobnymi literkami, z którą może mieć problem. Ewentualnie inne opcje to:
  woda kolońska
  piersiówka
  elegancka zapalniczka jeśli pali
  możesz mu też dać jakiś gadżet jak na tej stronie: [url]http://www.goodies.pl/382-prezenty-dla-dziadka[/url]

  Jak widzisz opcji prezentowych jest sporo.

  Reklama
 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Mój dziadek sporo jeździ na rowerze, w sumie to jego jedyny środek lokomocji i czy to idzie na zakupy , na targ czy dla zabicia nudy. Kupiłem mu więc gadżety do roweru, typu zapinka, oświetlenie, i w ramach troski na stawy arthroblock forte, kupiłem w aptece, mówił że jest ok, nie bolą go tak więc faktycznie te suplementy apteczne działają.

 • Marta38
  Uczestnik
  Liczba postów: 15

  Akurat jeśli chodzi o dziadka, to bym wybrała jakiś mniej inwazyjny telefon. Dobrym pomysłem może być https://www.morele.net/smartfon-myphone-axe-lte-16gb-czarny-707397/ który jest odporny zarówno na mocne wstrząsy, jak i na pyłki i dodatkowo jest wodoodporny. Tak, ten telefon może sprawdzić się bardzo dobrze w przypadku dziadka.

 • Bagietka
  Członek
  Liczba postów: 7

  myślę, że Ty sam najlepiej znasz swojego dziadka 🙂 a może jakaś atrakcja na imprezce – pokaz zdjęc? tort tematyczny też będzie fajnie 🙂

 • kowerti
  Uczestnik
  Liczba postów: 3

  na forum http://tuokulary.pl/ był ciekawy pomysł obraz 3D z podziękowaniami. Uroczy i oryginalny pomysł

 • Damian91
  Uczestnik
  Liczba postów: 2

  Super pomysłem na prezent dla dziadka jest kupienie ramy i wstawienie w niej swojego zdjęcia bądź fotografii całej rodziny. Wzruszenie zapewnione 🙂

 • switch color
  Uczestnik
  Liczba postów: 7

  I read your article, it’s detailed and meticulous, I hope you will have more good posts and meaning like this to share to the reader. thank you.
  color switch

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.