Jesteś tutaj:---Power bank OMEGA 10 000mAh: zastrzyk energii dla urządzeń mobilnych
Power bank OMEGA 10 000mAh: zastrzyk energii dla urządzeń mobilnych2014-01-08T13:50:32+01:00

Start Forum Rozrywka Gry i gadżety Power bank OMEGA 10 000mAh: zastrzyk energii dla urządzeń mobilnych

Viewing 9 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

W drugiej połowie stycznia zadebiutuje najmocniejszy power bank marki OMEGA. Model OMPB10 o pojemności aż 10 000mAh pozwoli na nawet pięciokrotne naładowanie urządzeń mobilnych zasilanych napięciem 5V, takich jak: smartfony, tablety, aparaty i kamery cyfrowe, czy nawigacje GPS.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Power bank OMEGA 10 000mAh: zastrzyk energii dla urządzeń mobilnych

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140027

Kto pozwolił w ogóle na promowanie tego? nigdzie w internecie na temat tego powerbanka nie ma opinii ani recenzji nic, a sam sklep który to sprzedaje i jest wymieniony w artykule jest tak żałośnie skonstruowany, że już bardziej nie można, nic kompletnie nie działa. Uważam że nie warto się w niego wyposażyć, wole mieć mniejszy powerbank za większą cene ale pewność że posłuży mi więcej niż pół roku bo jestem pewien że jakoś ogniw w w/w powerbanku jest słaba.

• Anonymous
      Guest

Taka pojemność to wystarczy na kilkudniowy wyjazd. Warto go przetestować, aby znikły wątpliwości MIC

• Anonymous
      Guest

A to było tak… producent napisał 100mAh, importer dodał jedno zero bo słabo wyglądało, sklep dodał jeszcze jedno, bo też za słabo było. I tak to zrobiło się 10000mAh. A przy okazji śmiech na sali…

• Anonymous
      Guest

Widzę, że autor albo nie ma pojęcia o czym pisze albo celowo w porozumieniu ze sprzedawcą tego urządzenia wprowadza ludzi w błąd, ponieważ już chyba nawet mniej obyci w temacie wiedzą, że pojemność podawana przez producentów (sprzedawców) Powerbanków dotyczy pojemności wewnętrznego akumulatora, który ma napięcie 3,7 V a nie całego urządzenia, które ma napięcie wyjściowe 5 V. W rzeczywistości pojemność urządzenia będzie o wiele mniejsza gdyż będzie ono musiało przetworzyć niższe napięcie na wyższe za pomocą przetwornicy, która dodatkowo ma straty wynikające z jej sprawności. Realnie myślę że będzie dobrze jeśli ten Powerbank będzie miał 6500-7000 mAh.

• LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

Za power-bank robi mi od lat przenośny kombajn 3 w jednym: starterek do auta, kompresorek do kół i lampa/latarka. Wewnątrz jest akumulatorek żelowy 17 Ah, na obudowie gniazdo 12V jak do 'zapalniczki’ w samochodzie. W zależności od okazji czy okoliczności pakuję ten kombajniasty 'power-bank’ do torby na kółkach z rączką (typu trolley), plecaczka albo 'walizki pilota’ na rolkach (też 'trolley’) i przez ładowarkę samochodową na kablu spiralnym zakończonym wtykiem micro-USB naprzemian ładuję swoje smartfony, którymi filmuję lub które używam intensywnie inaczej – i mam spokój. Akumukatorek w tym kombajniku jest tak dobry, że jako starter odpala silnik diesla! Jedyna wada tego mego zaadaptowanego 'powerbank-u jest ciężar oraz wielkość, ale świetnie śię sprawdza i zdaje tym egzamin – a to najważniejsze!

• metheor
      Member
      Liczba postów: 420

No właśnie ciekaw jestem cóż to jest za firma i jak to działa…

• Anonymous
      Guest

słaba jakość baterii, po 2 miesiącach musiałem oddać do serwisu, naprawa trwała bardzo długo a dostałem jakąś używkę , nie polecam tej marki

• Anonymous
      Guest

Na tej stronce są całkiem ciekawe i niedrogie rozwiązania,
      http://www.powerbankenergy.wordpress.com
      dzisiaj zamówiłem ten o pojemności 5600 mAh, zobaczymy jak będzie się sprawował, jak coś to dam znać

• Anonymous
      Guest

Czy nie ma nikogo kto posiada ten PB i może sie wiarygodnie wypowiedzieć? tylko sami gdybacze?

Viewing 9 reply threads
Reply To: Power bank OMEGA 10 000mAh: zastrzyk energii dla urządzeń mobilnych
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile