Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Pomozcie- cala siec Play nie widzi nowego nr Plus

Viewing 0 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Pomozcie. Mam od dzis nowa aktywacje w Plus, oferta firmowa, nowy numer. Aktywacja miala miejsce okolo godziny 11 przed poludniem. Otiz jest taki problem ze dla sieci Play moj numer wciaz nie istnieje. Nie moge sie ani dodzwonic do siebie na Plus z zadnego numeru play, smsy z Play tez nie dochodza. Z Orange nie ma takich problemow, podobnie jak z Plus na Plus. W odwrotna strone dziala- to znaczy ja moge zadzwonic z mojego Plusa na Play, i odebrac rozmowe itd…myslalem ze to pomoze ze siec Play jak gdyby „zobaczy ten Numer” i zaktualizuje swoja baze. Niestety nie pomogly.

      Wszystkie wyslane sms z Play wciaz oczekuja, dodzwonic sie z Play tez nie moge.

      Dodam ze sprawdzlem na roznych telefonach, wiec to nie kwestia sprzetowa, z numerem centrum sms itd tez wszystko ok .

      Czy to powszechy problem, i czy siec play w koncu „zobaczy” (to znaczy zaktualizuje swoje bazy) moj numer????

      ktos mi mowil ze mam czekac 24 godziny, ale jakos nie chce mi sie wierzyc, bo skoro
      uzywalem wielu roznych numerow pre paid, w tym przenoszonych np. z ery do play, z plusa do play…… i nigdy nie mialem takiej sytuacji, takze z widzeniem kart plusa na karte przez play od samego pocxzatku

      czy numery kart prepaid dzialaja na jakiejs innej zasadzie? to znaczy ze play jak gdyby „wie” ze taki numer juz istnieje, mimo ze np. lezy sobie na polce w sklepie, a przy numerze abo przed jego aktywacja jest on zupelnie martwy i Play potrzebuje 24 h zeby „dowiedziec sie” ze on istenieje???? wykonalem juz kilka polaczen z mojego nowego numeru plus na play, wyslalem kilka sms….. ale co z tego. dla Playa wciaz ten numer nie istnieje

      pomozcie bo mnie to strasznie wkurza

Viewing 0 reply threads
Reply To: Pomozcie- cala siec Play nie widzi nowego nr Plus
Your information: