Jesteś tutaj:---Pomiar współczynnikia SAR
Pomiar współczynnikia SAR2002-02-19T16:59:41+01:00

Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Pomiar współczynnikia SAR

Viewing 11 reply threads
  • Author
      Guest
      Liczba postów: 140072

Skrót SAR pochodzi od wyrażenia Specific Absorption Rate. Wartość współczynnika SAR informuje nas jak dużo energii wypromieniowanej przez dany aparat absorbowane jest przez organizm użytkownika.
      Naukowcy mają do dyspozycji trzy metody określania SAR. Pierwsza

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Pomiar współczynnikia SAR

• Anonymous
      Guest

Dobreeee

• Anonymous
      Guest

i wszystko jasne

• Anonymous
      Guest

hej, mam pytanie (może trochę nie na temat) co sądzicie o nowej metodzie wykrywania raka? Można o tym przeczytać no tojefura.com

• Anonymous
      Guest

ja mam inny patent na pomiar SAR…
      dać kolesiowi(okazowi testowemu) telefon z właczonym edgem na miesiąc i zobaczyć czy nie świeci w nocy

• Anonymous
      Guest

Ciekawy artykuł ale autor powinien jeszcze napisać, w jakim stopniu to promieniowanie jest szkodliwe dla zdrowia 🙂 (podobno osobom, które grają przez parę lat po kilka godzin dziennie na telefonie, grozi nawet rak mózgu)

• Anonymous
      Guest

ja mialam guza mozgu i nie gram na telkefonie

• accent
      Member
      Liczba postów: 70

Jak to jest? Gra się rękami na telefonie więc czemu rak mózgu?

• accent
      Member
      Liczba postów: 70

Ja trzymam w pewnej odległości

• Anonymous
      Guest

Zobaczymy za parę lat jak te wasze smartfony mają wpływ na wzrost zachorowalności na nowotwory.
      Podejrzewam, że spory, bo po co komu procesor dual core lub 1,5 ghz w kieszeni emitujący WIFI, BLUETOOTH, i Internet.
      No ale śmierć nie wybiera.
      To wy ją wybieracie a w reklamach tego nie powiedzą, bo by marketing padł – nie byłoby kretynów, co by chcieli kupić.

• Anonymous
      Guest

Telefon, który tak bardzo kocham i ułatwia mi życie, stanowi zagrozenie dla mnojego zdrowia. LOL. NIe no, moze i to prawda, ale sam nie wiem co po mialbym sie tym przejmowac i tak predzej czy pozniej padne martwy.
      Nasze zycie jest bardzo kruche, w kazdej chwili mozemy zginac. Rezygnacja ze smartphona raczej i tak nie przedłuży naszego żywota. 😀

• Anonymous
      Guest

Obejrzyjcie to i posłuchajcie… [youtube] https://www.youtube.com/watch?v=HdnZXSj9vcw [/youtube]

Viewing 11 reply threads
Reply To: Pomiar współczynnikia SAR
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile