Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Blackberry Polska premiera BlackBerry Curve 9360 w Orange

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Research In Motion oraz PTK Centertel, operator sieci Orange, ogłosiły dostępność nowego smartfona BlackBerry Curve 9360, z systemem operacyjnym BlackBerry 7 OS w ofercie Orange dla Firm. Z nową aktywacją, lub przy przedłużaniu umowy w planach taryfowych Optymalny i Optymalny z Internetem można go kupić już za 1 zł + VAT.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Polska premiera BlackBerry Curve 9360 w Orange

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Ciekawe w jakim odstępie czasowym wprowadzą go też do oferty dla klientów indywidualnych. Dali ostatnio niezły pakiet na net w „zwierzakach”, więc przydałoby się też odświeżyć ofertę smartfonów ;).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      W jakiej ofercie dla firm jest dostępny ten telefon? @King, pewnie nie prędko, telefon jest typowo biznesowy i nie wiadomo, czy w ogóle będzie w ofertach indywidualnych, chociaż na święta, kto wie..

    • s1k0r3k
      Member
      Liczba postów: 445

      Chciałbym sobie sprawić BB, ale ceny są straszne u operatorów. Nie wiem czy ja się zrobiłem przerważliwiony na te ich ceny, czy oni zmienili politykę, na gorszą. Na wolnym rynku ceny nie są aż tak wysokie, ale w abonamentach do 100 zł ceny odstraszają.

Viewing 3 reply threads
Reply To: Polska premiera BlackBerry Curve 9360 w Orange
Your information: