Jesteś tutaj:---Polska innowacja w niszczeniu ceramicznych dysków twardych, większe bezpieczenstwo danych
Polska innowacja w niszczeniu ceramicznych dysków twardych, większe bezpieczenstwo danych2012-10-22T11:24:20+02:00

Start Forum Inne Bezpieczeństwo Polska innowacja w niszczeniu ceramicznych dysków twardych, większe bezpieczenstwo danych

Viewing 2 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31072

   BOSSG Data Security przedstawia nowe urządzenie do mechanicznego niszczenia ceramicznych talerzy dysków twardych. Zastosowany w nim innowacyjny system rozdrabniania ceramicznych nośników danych na drobny proszek, pozwoli na ich skuteczne, szybkie i komfortowe niszczenie przy wykorzystaniu technologii LiquiDATA.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Polska innowacja w niszczeniu ceramicznych dysków twardych, większe bezpieczenstwo danych

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140040

   wystarczy za szyfrować dysk i odzyskanie danych graniczy z cudem a zwłaszcza gdy maszyna za miliardy dolarów podaje ci czas złamania hasła na 60lat lub do zgaśnięcia słońca – więc po co mi niszczarka do chronionych już danych przez algorytm AES dla mnie to bezużyteczne narzędzie jakich pełno na rynku .

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140040

   Profesjonalne i trwałe niszczenie dysków twardych, urządzenia, oprogramowanie. Posiadamy certyfikat Służb Kontrwywiadu Wojskowego zapewniający poufność danych włącznie z kluzulą „ŚCIŚLE TAJNE”. Zapraszamy!

Viewing 2 reply threads
Reply To: Polska innowacja w niszczeniu ceramicznych dysków twardych, większe bezpieczenstwo danych
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile