Start Forum Inne Telix.pl Podsumowanie konkursu 10-lecia Telix.pl

Viewing 30 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Po długich naradach i przejrzeniu ponad 300 nadesłanych projektów wyłaniamy zwycięzców konkursu, w którym nagrody ufundowali Plus i Sony. Lecz zanim do tego przejdziemy kilka słów podsumowania całej akcji.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Podsumowanie konkursu 10-lecia Telix.pl

    • krokus
      Member
      Liczba postów: 4

      Gratuluje zwycięzcom!!! Pozdrawiam

    • neueluke
      Member
      Liczba postów: 8

      Mi się nie udało ale sam konkurs był świetną zabawą.
      Gratuluję wszystkim, którzy zwyciężyli.
      Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Wiedziałem, że wygrają tylko te projekty posiadają grafikę

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      No to gratulacje wszystkim zwycięzcom 🙂 i kolejnych 10 lat Telixowi! A na przyszłość więcej konkursów i mniej obrzucania się błotem w komentarzach pod projektami.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Wygrał, ale dzięki głosom swych znajomych. Gdyby nie koledzy autora na pewno nie wygrałby żadnej nagrody. (-.-) Moim zdaniem konkurs był lekko stronniczy, przykładem może być wybór redakcji za najbardziej gadżeciarski telefon. Nie wspomnę Już o głównej nagrodzie która była umieszczona w kategorii dla dzieci a Projekt był osoby dorosłej. Zawiodłem się na was telix. Więcej bardziej obiektywnych projektów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Konkurs dla grafików, wiedziałem;] czego się spodziewać, świat schodzi na psy..w TV trzeba pokazać gołą dupę żeby zaistnieć a w konkursach coś co rzuca się w oczy..podejrzewam, że „jury” na wstępie odrzuciło wizje bez grafiki, następnie poczytało trochę prac z obrazkami (jak dzieci w przedszkolu) i mamy zwycięzców…żenuła:D

    • wiosenka83
      Member
      Liczba postów: 1

      Gratulacje dla nagrodzonych 🙂 Zazdroszczę świetnych nagród… 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Ktoś jest bardzo zawiedziony, bo nie wygrał. Ahhh, czuć Polskę!
      Projekt, który wygrał nagrodę główną był bardzo ciekawy, grafiki mu odmówić nie można, ale cóż – umie to bardzo fajnie, że zrobił coś, co i dla oka jets przyjemne. widziałem go zaraz po dodaniu i myślę, że z tych projektów co przeglądłem on był najlepszy. Jedynie zdziwiłem się wyborem najbardziej gadżeciarskiego telefonu wg, jury, no ale cóż. Nie ze wszystkim musimy się zgadzać.
      Pozdrawiam!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      @POPO Zwycięski projekt jest bardzo dobry lecz powinien zostać od razu odrzucony z powodu umieszczenia go w złej kategorii. Wyraźnie było napisane „Kategoria [b]Dla [/b] dzieci w wieku do 15 lat” a nie projekt telefonu dla dziecka. Takie jest moje zdanie i myślę że wiele osób się z tym zgodzi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      @Anonymous faktycznie masz rację, nie zwróciłem uwagi na to. Nie dyskwalifikowałbym go jednak, a najzwyczajniej zmienił kategorię, przy dodawaniu projektu z tego co Admin pisał często ludzie nie dodawali kategorii, a później wynikało z tego tytułu zamieszanie. Zresztą – nie jestem tu niczyim adwokatem, niech się wypowiadają osoby kompetentne.
      Jeszcze raz gratuluję wszystkim.

    • gekon
      Member
      Liczba postów: 38

      Jedyny błąd moim zdaniem jaki popełniła redakcja tworząc taki konkurs to podział na kategorie… Nie lepiej byłoby gdyby podczas oceniania, jury przyznało odpowiednią kategorie do danego projektu,,, a nie na początku jak leci. I tak np. w różnych kategoriach były różne poziomy; nie w każdej kategorii konkurencja była wyrównana pod względem graficznym i opisowym. W jednej kategorii była naprawdę wiele ciekawych projektów, natomiast w innych mało efektowne prace z czego ciężko było co wybrać… takie jest moje zdanie….

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      Gratulacje 🙂

    • gekon
      Member
      Liczba postów: 38

      Jak czytałem na stronie konkursowej komentarze jeden użytkownik ma racje: wystarczyło zmienić odpowiednią kategorie by mieć większe szanse,,, ale cóż …. GRATULUJE ZWYCIĘZCOM I TELIXOWI [b]UDANEGO [/b] KONKURSU 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Dobry werdykt jury czyli redakcji i sponsora, bo wybór 'internautów’ to raczej żaden wybór.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      póki co jestem zawiedziony…
      co do nagrody głównej oraz na najlepszy projekt nie mam zastrzeżeń bo prace ładne, pełne i autorzy naprawdę się postarali.

      co do najbardziej gadżeciarskiego: nie podoba mi się. jak ktoś będzie do mnie dzwonił to mam za każdym razem to rzucać w powietrze albo przystawiać długopis do ucha? naprawdę słabo.

      co do fona dla seniora: telefon często obsługuje się jedną ręką- czy myślicie, że łatwo będzie na nim odebrać telefon jedną ręką? już wolę klasyczny przycisk tym bardziej, że takie coś można raczej łatwo urwać (nie zawsze seniorzy mają dobre wyczucie). i jeszcze to wydzielanie ciepła- no rzeczywiście ten pomysł może zastąpić wibrę bo ciepło szybciej rozpoznamy w kieszeni niż wibracje…

      ekologiczny: tutaj nie mam większych zastrzeżeń.

      do 15: sam nie wiem jak to ocenić… czy to w ogóle jest telefon? jak dla mnie to plecak z kredkami itd z funkcją kalkulatora oraz translatora. już wolę tę pracę która wygrała nagrodę główną bo przynajmniej jest telefonem.

      ogólnie- mogliście dokonać ciekawszych wyborów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Hahaha….dajcie spokój, główną nagrodę wygrywa osoba która zrobiła projekt w kategorii do 15 lat a była osobą dorosłą, na wstępie ta praca nie powinna być oceniana bo jest nie zgodna z regulaminem, ale dobra…
      Co do redakcji: było mnóstwo ale to mnóstwo lepszych prac do wybrania. Oczywiście niektóre z nich są jak Sony Multistation, ale reszta to jakieś bohomazy a nie projekty…
      Nie wspomnę o kategorii najbardziej gadżeciarski telefon…po prostu ręce opadają.
      Oj zawiodłem się, jak cała reszta… Pozdro dla kumatych

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Gratulacje. Ja teraz probuje szczescia w konkursie Motoroli 😛

    • prololex
      Member
      Liczba postów: 58

      Szkoda , że nie wygrałem , bo chcę wymienić LG GT 540 na LLW więc trzeba będzie na allegro poszukać.
      Uważam , że choć nie każdy zasłużył na wygraną to nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować osobom , które będą mogły cieszyć się nowym telefonem 🙂
      Ewa Załupka bezsprzecznie zasługiwała na nagrodę , bo osobiście uważam , że jej projekt wygrany , a także dla niepełnosprawnych , starszych były bardzo dobre.

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Przepraszam, ze nie będę się tłumaczył z werdyktu Redakcji, ale musze odpowiedzieć na kilka komentarzy. *Anonymous i *Paula: [u]Wiedziałem, że wygrają tylko te projekty posiadają grafikę / Gratulacje dla zwycięzców! btw @Anonymous to samo wcześniej pisałam – dodam, że w komentarzu czytałem, iż wygrają tylko panowie.[/u] – jak widać wygrały także Czytelniczki i to z nagroda główną. Jezeli chodzi o tę część wypowiedzi i wygrane projekty z grafiką. Jak widać z kolejnych wypowiedzi , są komentujący, którzy krytykują werdykt za, to że część nagrodzonych projektów nie zasługuje na nagrody, bo oni opracowali ciekawsze i z lepszą grafiką telefony: każdy ma swoje zdanie. Dodam, że można nam wierzyć lub nie, ale braliśmy pod uwagę wszystkie projekty. Jedynym wyborem był wymóg, aby projekt był telixowy, unikalny i był najbliżej związany z daną kategorią. *Anonymous zdanie [u]Zwycięski projekt jest bardzo dobry lecz powinien zostać od razu odrzucony z powodu umieszczenia go w złej kategorii. Wyraźnie było napisane „Kategoria Dla dzieci w wieku do 15 lat” a nie projekt telefonu dla dziecka. Takie jest moje zdanie i myślę że wiele osób się z tym zgodzi [/u] – tutaj Cię zawiodę, bo sam sobie zaprzeczasz. Z jednej strony w jednym z komentarzy czytam, [u]do 15: sam nie wiem jak to ocenić… czy to w ogóle jest telefon? jak dla mnie to plecak z kredkami itd z funkcją kalkulatora oraz translatora. już wolę tę pracę która wygrała nagrodę główną bo przynajmniej jest telefonem. [/u], a z drugiej krytykę, że wybieramy tylko super grafiki – gdzie logika. A wracając do nagrody głównej – publikując pracę Huckleberry Friend do kategorii do lat +15 – w trakcie trwania konkursu, pierwsze co zrobiłem, to napisałem do autorki maila z zapytaniem, czy mieści się w tym wieku – powiem szczerze byłem zaskoczony nie tylko to jedną pracą, ale wszystkimi, ktore Ona wysłała – a jej projekty miały szanse w każdej. Teraz zapytam, gdyby zamiast głównej Autorka wygrała w kategorii: Mój wymarzony telefon komórkowy – kategoria dla dzieci w wieku do 15 lat – prawdopodobnie posypałyby się komentarze w stylu to praca dorosłej osoby – niestety i tak źle i tak niedobrze. Zresztą podobne komentarze są w kategorii gadżety: czy ktoś z was chciałby nosić telefon z lodówką? Naszym zdaniem gadżetem może być drobny przedmiot i ta drogą szukaliśmy ciekawego projektu. dla full wypasionych telefonów była inna kategoria. Tyle należało sie Wam wyjaśnienia i Przepraszam, że więcej się nie odezwę, po prostu ile uczestników, tyle będzie opinii za naszym wyborem lub przeciw. Dziękujemy wszystkim za udział. Tym którym się nie udało zapraszamy na kolejne konkursy – dzięki Wam, że tu zaglądacie mamy szansę je robić, bo sponsorzy chcą się w ten sposób reklamować – dodam, uprzedzając pytanie – my z tego nic nie mamy tylko dodatkową pracę i przykre czasem komentarze o nas. Andrzej

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Gratki dla zwycięzców a niezadowoleni zawsze się znajdą i niema co sie nimi przejmować

    • wojarosz
      Member
      Liczba postów: 74

      Gratuluję zwycięzcą, zwłaszcza wenefike 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Gratuluję, projekty ciekawe

    • gekon
      Member
      Liczba postów: 38

      Do Kan: Mam pewne pytanie Czy usuniecie z serwisu nienagrodzone projekty (moje własne) ? Po co one mają zostać publikowane dalej na stronie telixa ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      jaki konkurs takie nagrody w dodatku używane XD na telixie zdołano wcześniej przeprowadzić testy na telefonach z konkursu np. Sony Xperia S, Live with Walkman to wszystko to śmiech na sali

    • Recorder
      Member
      Liczba postów: 24

      Kan, wyluzuj… ludzie nie mogą się z przegraną pogodzić. Ja też zagryzam język, bo coś czuje, ze jak bym swoj projekt okularow umiescil w gadżeciarskiej kategorii to szansa by górowala aż za nadto, moze i bym wygral, no ale cóż szkoda, … mam pytanie – A co jak ktoś się po nagrode w ciągu 3 dni nie zgłosi? 😉
      Wybieracie jeszcze raz? chyba ze juz wszyscy pozglaszali się? Pozdrawiam.

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      Kan a kiedy możemy się spodziewać jakichś kolejnych konkursów ?

    • sztyvny
      Member
      Liczba postów: 78

      No super wreszcie wyniki 🙂 trochę mnie jednak nurtuje że nie dostałem żadnych potwierdzeń na maila… ;/ wg regulaminu organizator miał się kontaktować z wygranymi, a tutaj piszecie żeby się kontaktować…. wysłałem maila i mam nadzieję że dobrze

    • prololex
      Member
      Liczba postów: 58

      Czekamy na nowe konkursy !

    • prololex
      Member
      Liczba postów: 58

      Mogą być w takiej formie jak ten:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Takie tylko małe spostrzeżenie do Sony Turning. Rozmowa z tak skręconym telefonem przy uchu to byłby koszmar 🙂

Viewing 30 reply threads
Reply To: Podsumowanie konkursu 10-lecia Telix.pl
Your information: