Jesteś tutaj:---PO – Polska jedynym krajem w UE, który nie zlikwidował opłat za roaming
PO – Polska jedynym krajem w UE, który nie zlikwidował opłat za roaming2017-05-22T05:52:20+02:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi PO – Polska jedynym krajem w UE, który nie zlikwidował opłat za roaming

Viewing 1 reply thread
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Zgodnie z unijnymi przepisami od połowy czerwca we wszystkich krajach Wspólnoty zostaną zniesione opłaty roamingowe za SMS-y i połączenia wykonywane z zagranicy. Na razie nie dotyczy to jednak Polski, ponieważ większość telekomów nie zgadza się na zlikwidowanie dodatkowych opłat. Według mojej wiedzy Polska jest jedynym krajem w UE, w którym nie wszyscy operatorzy dostosowali się do nowego prawa europejskiego – mówi agencji informacyjnej Róża Thun, eurodeputowana do Parlamentu Europejskiego.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: PO – Polska jedynym krajem w UE, który nie zlikwidował opłat za roaming

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140044

orange w prepaid nie jest jak w domu gdzie nie płacę za gb bo mam je w pakiecie po doładowaniu. dodatkowo wykupiony pakiet rozmów i sms też nie działa jak w domu bo tu juz nic nie płacę a tam mam płacić . nie wprowadzajcie z orange w błąd

Viewing 1 reply thread
Reply To: PO – Polska jedynym krajem w UE, który nie zlikwidował opłat za roaming
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile