Jesteś tutaj:---Plush na Kartę kupicie też na stacjach Lukoil
Plush na Kartę kupicie też na stacjach Lukoil2014-11-12T11:14:01+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Plush na Kartę kupicie też na stacjach Lukoil

Viewing 3 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

„Plush na Kartę” to nowa marka sieci Plus GSM, która powstała specjalnie z myślą o potrzebach młodych użytkowników smartfonów. Teraz płacąc przy kasie za tankowanie auta można kupić starter „Plush bez limitu”, z darmową aplikacją portali Facebook i Instagram i jednocześnie zrobić niespodziankę dorastającemu dziecku, które czeka w aucie.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plush na Kartę kupicie też na stacjach Lukoil

• Wicked
      Member
      Liczba postów: 311

Nawet pies z kulawą nogą się tego nie czepi.

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140072

Nie wiem skąd Polkomtel wytrzasnął agencję reklamową robiącą im te spoty reklamowe ale są po prostu wsiowe i nie do zniesienia. Takiego ładunku seksizmu i pochwały chlania wódki, chyba jeszcze nie widziałem. Solorz powinien czym prędzej podziękować tej agencji i zatrudnionym w niej ludziom bo nieźle muszą mieć mózgi uszkodzone żeby coś takiego wymyślić.

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140072

Mam podobne zdanie – reklamy mi się nie podobają. Za to Plush już jak najbardziej ;). Bardzo interesująca oferta na kartę.

Viewing 3 reply threads
Reply To: Plush na Kartę kupicie też na stacjach Lukoil
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile