Jesteś tutaj:---Plus z nowa ofertą: DUET – smartfon raty z opłatą początkową
Plus z nowa ofertą: DUET – smartfon raty z opłatą początkową2017-05-22T16:01:11+02:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Plus z nowa ofertą: DUET – smartfon raty z opłatą początkową

Viewing 6 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Tamara Arciuch, Bartłomiej Kasprzykowski wspierają nową ofertę Polkomtala, operatora sieci Plus „DUET – smartfon raty z opłatą początkową+ (sklep internetowy)”. W ramach Promocji, która obowiązuje od 22.05.2017 r. Abonent uzyskuje prawo do współdzielenia zasobów, korzystania z pakietów dodatkowych i Rabatów.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus z nowa ofertą: DUET – smartfon raty z opłatą początkową

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140060

Moim zdaniem – sympatyczniejsza para niż Majdan i Perfekcyjna. No ale oferta wciąż bardzo dobra. Tu się Plus znowu fajnie rozwija z kolejnymi fajnymi rozwiązaniami abonamentowymi.

• Anonymous
      Guest

Nie wiem czy rozwija, ale małpuje Play z tymi celebrytami.

• Anonymous
      Guest

Trudno tu powiedzieć, kto od kogo co podpatruje. Fakt faktem, że ten nowy duet plusa wygląda przyzwoicie (o ofertę mi chodzi, na celebrytów nigdy nie zwracam uwagi).

• Anonymous
      Guest

Aż się proszą o kare… od 15.06, ma być darmowy roaming ! Więc czemu plus NIE UWZGLĘDNIA W NOWEJ OFERCIE ?! W nju jestem juz od ponad 2lat… za 2 numery cały czas płacę tam 48 zł ! Bez limitu w kraju i coś około 40 GB danych na 2 numery do wykorzystania od 15.06 również w UE ! 40 GB za granicą, bez grosz dopłaty 😀

• Anonymous
      Guest

W Orange są od dawna takie same kwoty biorąc 2 abonamenty co tutaj ten „wspaniały nowy duet”

• Anonymous
      Guest

Dobrze, że odświeżają ofertę dla Par. Szczególnie że pora przychodzi, żeby z Plusem umowę przedłużyć. A tak i małżonka chętnie do tej sieci przejdzie.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Plus z nowa ofertą: DUET – smartfon raty z opłatą początkową
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile