Jesteś tutaj:---Plus stworzył ofertę usług serwisowych dla klientów biznesowych

Plus stworzył ofertę usług serwisowych dla klientów biznesowych2017-12-19T13:05:39+02:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Plus stworzył ofertę usług serwisowych dla klientów biznesowych

 • Autor
  Wpisy
 • Kan
  Opiekun forum
  Liczba postów: 31289

  Operator sieci Plus rozpoczął sprzedaż dwóch usług dedykowanych klientom biznesowym. Usługi dostępne są w dwóch wariantach „Serwis Wyświetlacza dla Firm” oraz „Serwis Urządzenia dla Firm”. Pierwszy z nich gwarantuje ochronę samego wyświetlacza w telefonach, smartfonach, tabletach oraz laptopach zakupionych w sieci Plus, a jego koszt to 4,06 PLN netto miesięcznie.

  Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus stworzył ofertę usług serwisowych dla klientów biznesowych

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Jak to się mówi, strzeżonego pan Bóg strzeże, więc rozwiązanie może się przyjąć. A też Plus drogo sobie nie liczy, więc tym większym zainteresowaniem powinno się cieszyć, bo wiadomo, że sprzęt to jednak uszkodzić może się czasem łatwo. Czy nawet zbyt łatwo.

  Reklama
 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Jakby szukać mankamentów, to na pewno to, że tylko dla klientów biznesowych jest ta usługa. Ale spodziewam się, że Plus też dla indywidualnych to wprowadzi, bo widać, że jest niedrogo.

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Fajna propozycja, dobrze że Plus rozwija ofertę dla biznesu. Takie ubezpieczenie, szczególnie dla sprzętu służbowego, to jednak dobry patent, wiem coś na ten temat przy kilkunastu telefonach służbowych. Dobrze, że cena nie odstrasza!

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Myślę że będzie, zainteresowanie taką usługą. Jakby nie było czegoś takiego, to przecież Plus nie wprowadzałby usługi, o którą klienci nie pytają. Kontakt z klientem to abc obsługi.

 • anna nowak
  Uczestnik
  Liczba postów: 6

  Nie wiem czy jest sens kupowania ubezpieczenia od telefonu. Takie ubezpieczenie nie obejmuje na przykląd kradziezy a tracimy telefony właśnie głównie z tego powodu. Poza tym jest ono drogie.

  Sugerowałabym jednak przejrzeć sobie ubezpieczenia na życie bo moi zdaniem jest to o wiele lepsza opcja:
  https://www.nn.pl/ochrona-zdrowia

  Zapewniają zabezpieczenie od wypadku czy choroby…..

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.