Start Forum Rozrywka Sport Plus – spotkaj się z gwiazdami polskiej siatkówki

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Plus zaprasza na spotkania z gwiazdami klubów siatkarskiej PlusLigi. To wyjątkowa okazja dla fanów na dostanie pamiątkowych zdjęć i autografów gwiazd naszej ligi. Spotkania rozpoczną się o godzinie 17.00 w Punktach Sprzedaży Plusa w wybranych galeriach handlowych, w Bydgoszczy i Rzeszowie.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus – spotkaj się z gwiazdami polskiej siatkówki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Ja jestem w Plusie właśnie od czasu kiedy zaczął wspierać naszą siatkówkę. Bardzo mi to się podoba, że z siatkówką są związani od lat i to też trochę na pewno dzięki Plusowi nasi siatkarze i nasze siatkarki sporo sukcesów na nasze Polskie konto zanotowało.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Szkoda tylko, że dostają baty od większości klubów, nawet naszej Plusligi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Super sprawa! 🙂 Ale kurcze mam za daleko… Mam nadzieję, że to nie ostatnia taka akcja Plusa 🙂 Bo z chęcią bym się wybrał na takie spotkanie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Też chwalę sobie Plusa ze względu na wsparcie dla Polskiej siatkówki. Dla mnie to obowiązek, żeby w tej sieci być. Ale na szczęście nie jest to przykry obowiązek, bo jako operator Plus ogólnie daje radę. Wiadomo że są jakieś mankamenty, ale kto ich nie ma?

Viewing 4 reply threads
Reply To: Plus – spotkaj się z gwiazdami polskiej siatkówki
Your information: