Jesteś tutaj:---Plus – roaming zgodnie z zasadą W Unii jak w domu dla wszystkich
Plus – roaming zgodnie z zasadą W Unii jak w domu dla wszystkich2017-06-14T14:53:11+02:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Plus – roaming zgodnie z zasadą W Unii jak w domu dla wszystkich

Viewing 13 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

15 czerwca Polkomtel wprowadza dla swoich klientów nowe rozwiązania dotyczące roamingu na terenie Unii Europejskiej
      dla klientów Plusa i Plusha, zgodnie z którymi użytkownicy wszystkich rodzajów ofert podczas swoich zagranicznych podróży i będą mogli korzystać zgodnie z zasadą „W Unii jak w domu”.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus – roaming zgodnie z zasadą W Unii jak w domu dla wszystkich

• wlo
      Participant
      Liczba postów: 1135

Beton skruszony… 😉

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140058

I po krzyku. Ojazało się że jednak można

• Anonymous
      Guest

Pytanie co z a2 mobile.pl ?

• Anonymous
      Guest

Z tego wynika, że wszyscy czekali, oprócz Orange na wejście smoka 😉

• Anonymous
      Guest

Przecież miało być jak w domu a 2,6 GB to nie 5GB?

• Anonymous
      Guest

Brawo Plus! Lepiej późno niż później 🙂

• Anonymous
      Guest

ale na odebrane musieli limit dać- 150minut rocznie, ehh

• Anonymous
      Guest

To było raczej pewne, że wywieszą białą flagę. Pytanie co zrobią z wyrównaniem strat, o czym mówił Pytel na komisjii. Jeszcze może być ciekawie.

• Anonymous
      Guest

Prosto, łatwo i czytelnie. Choć na początku Plus nie do końca deklarował jak to będzie. Teraz sprawa się wyjaśniła.

• Anonymous
      Guest

A więc da się przeżyć. Wygląda na to że nie będzie teraz zmartwień i kombinowania, czy szperać po necie na delegacjach. Polkomtel okazał się ludzkim panem 😀

• Anonymous
      Guest

W końcu! 🙂 Plus zawsze miał fajne pakiety roamingowe więc nigdy nie narzekałem, ale teraz to będzie pełny komfort 🙂

• Anonymous
      Guest

Ale była afera, hehe. Ale już po krzyku. Nawet byłem przez parę dni w Czechach i w końcu swobodnie można było gadać czy sprawdzić coś w necie, więc Plus zrobił to, czego oczekiwałem. I pewnie nie tylko ja.

• Anonymous
      Guest

Prosto i czytelnie. Brawo dla Plusa. Mam firmowy w T Mobile z pakietem 10 GB i na UE mam jedynie 563 MB. Plus daje polowe pakietu krajowego. To robi różnicę.

Viewing 13 reply threads
Reply To: Plus – roaming zgodnie z zasadą W Unii jak w domu dla wszystkich
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile