Jesteś tutaj:---Plus: Oferta abonamentowa bez telefonu od 19,90 zł/m oficjalnie
Plus: Oferta abonamentowa bez telefonu od 19,90 zł/m oficjalnie2012-11-09T09:13:50+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Plus: Oferta abonamentowa bez telefonu od 19,90 zł/m oficjalnie

Viewing 11 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Dla wszystkich klientów, którzy mają już telefon i poszukują do niego najlepszej oferty Plus przygotował specjalną propozycję – Oferta bez telefonu w Taryfach Rozmownych. Oferta bez telefonu to m.in. większe pakiety minut, nielimitowane połączenia w Plusie, pakiet internetowy 200 MB.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus: Oferta abonamentowa bez telefonu od 19,90 zł/m oficjalnie

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140023

Coś w końcu się w Plusie ruszyło, ktoś zaczął myśleć inaczej. Dobrze się składa, bo oferta pojawia się w okresie, kiedy Play drastycznie pogorszył oferty utrzymaniowe na Play On Line i oferty głosowe. Teraz jest już alternatywa, no i SD w sieci Plus, to jednak zdecydowanie większą ma wartość niż w w nieco niszowym Play.

• Anonymous
      Guest

Umowa bez telefonu:
      Play 59zł: w tym 850min wymiennych na 897SMS lub 897MMS, 1GB danych, umowa na czas nieokreślony.
      Plus 59,9zł: w tym 1000min wymiennych na 200SMS, 200MB danych za 7zł, umowa 18 miesięcy.

• Anonymous
      Guest

Ta oferta Plusa to nieporozumienie. W Play w abonamencie za 9,90 zł mamy: nielimitowane rozmowy do Play, nielimitowane rozmowy na stacjonarne i 150 minut do wszystkich sieci.

• Anonymous
      Guest

@Plus ujemny:nie porównuj ofert biznesowych do indywidualnych. Biznes rządzi się innymi prawami.

• Anonymous
      Guest

Przenosze moj małouzywany numer z play (w ramach abo 250MB i ileś minut z których nic nie zużywam za 29 PLN), i biore internet 15 GB ze znizką dla abonentów za 45 PLN/mc. Do tego jest router LTE Samsunga za 99 PLN i zastapi mi net w domu. Miód malina 🙂

• Jo
      Member
      Liczba postów: 290

pabloki, wracam do plusa, – idźcie spać, już skończyliście prace chyba ? Chyba że Plus płaci wam też za wieczorne naganianie klientów?

• spiro
      Participant
      Liczba postów: 157

male zestawienie minut dla abo 19,90: nowi/dotychczasowi 25+95, mnp 25+155. i aktywacja 49. na pewno krok do przodu ale szału nie ma.

• Anonymous
      Guest

Tragedia oni chyba nie patrzą co oferuje konkurencja w takich taryfach.Mój przykład to opłata 33 zł w tym 6,5 godziny do wszystkich plus pley i stacjonarne bez ograniczeń.Oferta plusa to kilka lat wstecz była by dobra.

• Anonymous
      Guest

@ktry: moj przyklad. Stoje przed decyzja kupienia neta, mam maly abo w paly za 29 pln wykorzystywany so przegladania stron na smartfonie szalenie rzadko do dzwonienia. W sumie moglbym to na karte wrzucic ale dla utrYmania wygody mam abo. W play place 29pln. W plusie zaplace 27pln za 200MB i cos okolo 200 min (biore tylko sim bo smartofona juz mam) powinno wystarczyc. I teraz zaczyna sie najciekawsze. Biore internet dla abonentow za 45pln z limitem 15 GB. Predkosc okolo 20MB/s sprawdzalem w mojej lokalizacji, czasami nawet lapie lte, podobno do konca roku ma byc caly czas. Za te pieniadze w play mam 10GB limitu z predkoscia ograniczona do 2MB. Co wybierasz? Bo ja plusa.

• Anonymous
      Guest

Solorzx, w końcu posprzątał i ruszył tych najbardziej zasiedziałych. W końcu Plus zmierza w dobrym kierunku. Najlepsza infrastruktura, to nie wszystko, dziś decyduje cena. Natomiast gdy jest jedno i drugie, to można rozmawiać:)

• Anonymous
      Guest

Plus to zawsze jaja sobie robił. Właśnie przeniosłem nr do Tmobile 100 GB neta i wsio no limit (stacjonarki i mms równiez a nie za dopłatą) i całe 10 zeta na miesiąc i to bez aktywacji etc.

Viewing 11 reply threads
Reply To: Plus: Oferta abonamentowa bez telefonu od 19,90 zł/m oficjalnie
Your information: