Jesteś tutaj:---Plus – obniżka stawek roamingowych
Plus – obniżka stawek roamingowych2017-05-15T04:42:03+02:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Plus – obniżka stawek roamingowych

Viewing 10 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Polkomtel, operator sieci Plus informuje, że z dniem 15 czerwca 2017 r., nastąpi zmiana cen usług świadczonych Państwu przez Plusa w roamingu. Zmianie ulegają ceny następujących usług: wykonanie połączenia, odebranie połączenia, wysłanie SMS, wysłanie lub odebranie MMS, transmisja danych.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus – obniżka stawek roamingowych

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140023

Nieźle jest super 300 min na odbierane na rok 😉 co za syf ja plus syf

• Anonymous
      Guest

Bez jaj. To chyba jakaś tabelka sprzed 10 lat?

• KarolSk
      Participant
      Liczba postów: 315

Palą głupa w tym Plusie? Zapraszamy na strony Orange po naukę, jak powinien cennik roamingowy dla UE wyglądać po 15 czerwca 😀

• Anonymous
      Guest

Plusowi poma-chujemy łapką na pozegnanie….

• Anonymous
      Guest

Czyżby szanowni Panowie z Plusa myśleli, że jak złapali ludzi na SmartDom gdzie obowiązują łączone kontrakty, to, że im wolno?! Poczuliście się Panowie już pewni? Pamiętajcie, że prędzej czy później wszystko się pokończy.

• Anonymous
      Guest

po takiej propozycji to chyba zostanie tam garstka osob. niestety na minus to dla was wyjdzie

• Anonymous
      Guest

Gdzie są wszyscy ci którzy tak ochoczo krytykują Orange?

• Anonymous
      Guest

A ja przestrzegam przed Orange. Sami przedłużają umowę gdy człowiek się spóźni z przedłużeniem lub wypowiedzeniem. Nie ma wówczas mowy o renegocjowaniu nowych warunków. Moja sprawa: Posiadam w biurze tel stacjonarny Orange. Umowa była na 2 lata. 15 dnia miesiąca kończyła się umowa. 17 dnia miesiąca dzwoniłem do nich i przypadkowo dowiedziałem się, że umowa zamiast przejść na czas nieokreślony to została z automatu przedłużona o kolejne 2 lata. Takie zapiski mają w umowach, których człowiek przy kurierze nie czyta. Uciekajcie z Orange bo możecie się nieźle wkopać!

• Anonymous
      Guest

Nie ma źle! Ważne, że ceny idą w dół i nie będzie już problemem korzystać z telefonu za granicą bez obaw o stan portfela 🙂

• Anonymous
      Guest

To rzeczywiście są stawki prawdopodobnie dostosowane do ustawy, ale i tak każdy kto ma wysoki abonament w Plusie będzie mógł liczyć na większe bonusy. Druga sprawa, że UOKiK i URE z pewnością prześledzą nowe oferty pod względem zgodności.

Viewing 10 reply threads
Reply To: Plus – obniżka stawek roamingowych
Your information: