Jesteś tutaj:---Plus JA+ Na Kartę – trzy nowe pakiety bez limitów na rozmowy
Plus JA+ Na Kartę – trzy nowe pakiety bez limitów na rozmowy2017-03-28T08:42:19+02:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Plus JA+ Na Kartę – trzy nowe pakiety bez limitów na rozmowy

Viewing 13 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Plus odświeża swoją główną ofertę prepaid. Od środy 29 marca JA+ Na Kartę to trzy pakiety usług do wyboru za 20, 25 i 29 zł, a w każdym z nich rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne. To również usługa Rok Ważności Konta na usługi wychodzące za 0 zł oraz możliwość korzystania z Internetu w technologii LTE.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus JA+ Na Kartę – trzy nowe pakiety bez limitów na rozmowy

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140074

No Plus, na wiosnę zaskakuje na duży Plus

• Anonymous
      Guest

xxxx by tę modelkę 🙂 jedyny plus plusa :p
      (Proszę o kulturę w komentarzach, na Telix.pl nie tolerujemy takich zachowań)

• mac
      Member
      Liczba postów: 338

29zl za no-limit i 6GB ktore sie nie kumuluje? PRzeciez Play za 25zl ma to samo z tym, ze limit danych kumuluje sie bezterminowo, czyli to cos wychodzi rocznie drozej o 48zl w Plusie. Plus jak zwykle szuka jeleni by placili wiecej niz u konkurencji. Nawet T-mop zaoferowal cos interesujacego z tym swoim 25zl za no-limit i 10GB …

• Anonymous
      Guest

[i]@mac [/i]: W Play nie ma mms-ów. A w Plusie są. I je wykorzystuję…

• Anonymous
      Guest

no no zbliżają sie do PREMIUM MOBILE i LAJTMOBILE

• Anonymous
      Guest

A gdzie nasz lider fioletowy, jeszcze śpi na wiosnę. Prepaid Plusa zaczyna przypominać dobre wzorce konkurencji

• Anonymous
      Guest

Ten pakiecik za 29zł niczego sobie 😉 Chyba jedna z najlepszych ofert prepaid na dzień dzisiejszy.

• Anonymous
      Guest

Szału nie ma dipy nie urywa czym tu się podniecać

• Anonymous
      Guest

Oferta gorsza od tej jaką ma t-mobile za 25zł. Plus jak zwykle chytry.

• Anonymous
      Guest

OOO! Plus przygotował coś ciekawego na kartę! Dawno tego nie było, możliwe, że przeproszę się z nimi, bo sentyment do firmy raczej wciąż jeszcze mam.

• Anonymous
      Guest

Nieudolność c PLUS-a od lat bije wszelkie rekordy. Nowa oferta w stosunku do wirtualnego Plush-a to po prostu kpina i traktowanie klientów jak idiotów nieorientujących się w usługach konkurencji. 20-ty rok z rzędu bez zmian.

• Anonymous
      Guest

Jak by się przenieść do Plusa, to upust jest 50%, więc fajnie. Niby tylko przez 3 miesiące, ale zawsze. Poza tym, Plus ma dobrą sieć.

• Anonymous
      Guest

To jest odświeżenie oferty Plusa, a nie nowa. Ceny skalkulowane nieźle i czytelna oferta. Duża zaletą jest zniżka 50% przy przenoszeniu numerów.

Viewing 13 reply threads
Reply To: Plus JA+ Na Kartę – trzy nowe pakiety bez limitów na rozmowy
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile