Jesteś tutaj:---Plus instaluje na smartfonach budzące wątpliwości oprogramowania

Plus instaluje na smartfonach budzące wątpliwości oprogramowania2018-01-09T10:02:56+02:00

Start Forum Inne Programy do pobrania Plus instaluje na smartfonach budzące wątpliwości oprogramowania

• Autor
    Wpisy
  • Kan
    Opiekun forum
    Liczba postów: 31289

Zaufana Strona Trzecia informuje, że Polkomtel, operator sieci Plus, na smartfonach instaluje budzące wątpliwości oprogramowania, do zdalnego zarządzania telefonami.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus instaluje na smartfonach budzące wątpliwości oprogramowania

• Anonim
    Liczba postów: 0

http://www.samsung.com/pl/business/solutions-services/knox-solutions/knox-customization/knox-customization/ pierwsze wguglane… ten czytelnik to jakiś debil?!?

Reklama
  • Anonim

Dziwne pole do wpisywania pinu podczas startu…Umarłem…
    Urządzenie ma włączone domyślnie szyfrowanie danych, a Samsungi z włączonym szyfrowaniem wymagają podawania PINu na starcie…
    Potwierdzam – ten użytkownik to jakiś debil.

• Anonim

[b]Kolejny argument za, twierdzeniem, nie kupuj sprzętu u operatora. [/b]

• Anonim

Mnie się wydaje, że jednak musi coś w tym być i zgadzam się z komentarzem użytkownika który wskazuje, że z brania sprzętu u operatorów nie wynika nic dobrego, też mam taki Samsung i jedynym administratorem jestem ja, żaden innymi mi się nie wyświetla, a telefon sobie w Virgin Mobile doładowuję i nie mam powodów to narzekania

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.