Start Forum Operatorzy Internet mobilny Plus i Cyfrowy Polsat – nowy Zestaw Internetu Domowego 300

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Zestaw Internetu Domowego 300 to rozwiązanie składające się z modemu zewnętrznego LTE (ODU-300) i routera Wi-Fi (IDU-300). Jest to pierwszy na polskim rynku sprzęt tego typu, który obsługuje szybkość pobierania danych do 300 Mb/s. Jak działa Zestaw Internetu Domowego 300?

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus i Cyfrowy Polsat – nowy Zestaw Internetu Domowego 300

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Popatrzcie sobie na internecie filmiki jak ludzie przerabiają ten modem zewnętrzny, przecież tam nie ma praktycznie żadnych anten tylko kawałek drucika i metalu i to ma niby dawać super odbieranie sygnału od Plusa, żenua to mało powiedziane powinni dawać w zestawie jakiś porządniejszy sprzęt.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Niech on w solcu zdroju pobiera do 4 to juz bedzie sukces w jedynej sieci 2g

    • lesiobe
      Participant
      Liczba postów: 285

      Modemów pracujących w LTE kat.6 jest dużo .Proszę nie wprowadzać w błąd.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Znajomi mieszkają na prowincji i starszy zestaw się sprawdza. Ciekawe czy ten dałby im coś więcej

    • stalewiak
      Participant
      Liczba postów: 466

      Mam idu odu 200. Nie wypowiadać się jak tego nie macie. Ja do nadajnika mam po prostej 6km i mam mocne 3 kreski. Tylko co z tego jak nadajnik przeciążony i wieczorami spada poniżej 1 mega. Za dnia około 20.;;; Aby do maja i koniec umowy bo nie będą modernizować nadajnika w Gminie Markusy. Olewają reklamacje, bezsiła.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Może warto przetestować ten sprzęt.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Plus to zacofany skansen. Kto to jeszcze od nich kupuje?

Viewing 7 reply threads
Reply To: Plus i Cyfrowy Polsat – nowy Zestaw Internetu Domowego 300
Your information: