Jesteś tutaj:---Plus – darmowa nerka w prezencie za doładowanie konta prepaid lub mix

Plus – darmowa nerka w prezencie za doładowanie konta prepaid lub mix2017-11-27T11:34:07+02:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Plus – darmowa nerka w prezencie za doładowanie konta prepaid lub mix

 • Autor
  Wpisy
 • Kan
  Opiekun forum
  Liczba postów: 31289

  Od wtorku 28 listopada dostępna będzie nowa promocja dla klientów Plusa korzystających z usług na kartę oraz mix, w której można otrzymać saszetkę typu „nerka”. Mechanizm promocji jest bardzo prosty, należy za pośrednictwem kanału internetowo-bankowego doładować swoje konto za minimum 50 zł.

  Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus – darmowa nerka w prezencie za doładowanie konta prepaid lub mix

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Już po woli się przyzwyczajam, że Plus zasypuje mnie różnymi promocjami przy doładowaniach. jak nie gadżet, to konkurs, jak nie konkurs, to bonus w doładowaniu. I to jest super.

  Reklama
 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Nie pogardzę prezentem – i tak miałem doładowywać konto 😉 Fajne są te promocje w plusie. Dosyć często się pojawiają i sporo różnych gadżetów/voucherów/kuponów albo darmowej kaski na konto można przytulić 😀

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Dużo tych bonusów jest, tego się Plusowi nie da odmówić. A nereczka cóż, nawet jeśli nie dla mnie, to na pewno komuś tam się przyda. Różną klientelę ma Plus, więc fajnie, że różnymi atrakcjami stara się swych klientów rozpieszczać.

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Nie wiem, czemu to się nazywa nerka, przecież to jest saszetka biodrowa… A swoją drogą to też zauważyłem, że Plus często takie akcje ostatnio robi. Widać, że klientelę to zachęca.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.