Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Plus – darmowa nerka w prezencie za doładowanie konta prepaid lub mix

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od wtorku 28 listopada dostępna będzie nowa promocja dla klientów Plusa korzystających z usług na kartę oraz mix, w której można otrzymać saszetkę typu „nerka”. Mechanizm promocji jest bardzo prosty, należy za pośrednictwem kanału internetowo-bankowego doładować swoje konto za minimum 50 zł.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus – darmowa nerka w prezencie za doładowanie konta prepaid lub mix

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Już po woli się przyzwyczajam, że Plus zasypuje mnie różnymi promocjami przy doładowaniach. jak nie gadżet, to konkurs, jak nie konkurs, to bonus w doładowaniu. I to jest super.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Nie pogardzę prezentem – i tak miałem doładowywać konto 😉 Fajne są te promocje w plusie. Dosyć często się pojawiają i sporo różnych gadżetów/voucherów/kuponów albo darmowej kaski na konto można przytulić 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Dużo tych bonusów jest, tego się Plusowi nie da odmówić. A nereczka cóż, nawet jeśli nie dla mnie, to na pewno komuś tam się przyda. Różną klientelę ma Plus, więc fajnie, że różnymi atrakcjami stara się swych klientów rozpieszczać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Nie wiem, czemu to się nazywa nerka, przecież to jest saszetka biodrowa… A swoją drogą to też zauważyłem, że Plus często takie akcje ostatnio robi. Widać, że klientelę to zachęca.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Plus – darmowa nerka w prezencie za doładowanie konta prepaid lub mix
Your information: