Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Plus Black Friday – super ceny smartfonów

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Plus Black Friday, to super ceny smartfonów z abonamentem + 100 zł rabatu na zakupy w answear.com i z mixem + 20% na zakupy w answear.com.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus Black Friday – super ceny smartfonów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Faktycznie z cenami poszaleli 😉 oferta z G szóstką – cud miód malina 🙂 Gdyby nie to, że mnie trzyma trwająca umowa to bym już do salonu plusa leciał.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Po co takie nowoczesne telefony sprzedają jak ich zacofana sieć nie pozwala na wykorzystanie ich możliwości (agregacja pasm LTE cat. 9 czy brak VoLTE w plusie)?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Ja bym tam na technologię Plusa nie narzekał. Za to pochwalić mogę za toGalaxy J3 w Mix, które staram się gdzieś w fajnej ofercie dorwać już jakiś czas. I to zdaje się będzie ten moment !!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Dobre telefony, dobre ceny pakietów z Plusa. I to ogólnie na tle konkurencji co przygotowano na black friday, więc źle nie jest.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Skusiłem się na LG G6 😉 Czekam na kuriera. Oferta plusa na black friday super – mam nadzieję, że telefon mnie nie zawiedzie 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      LG G6 to jeden z najlepszych smartfonów na rynku, a cena w Plusie interesująca.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Skorzystałem i już śmigam na swoim G6 😉 Super oferta się trafiła 🙂 Domyślnie miałem czekać z przeniesieniem umowy do świąt, ale na black friday Plus przygotował prawdziwą bombe 😉

Viewing 7 reply threads
Reply To: Plus Black Friday – super ceny smartfonów
Your information: