Jesteś tutaj:---PlaySchool: nowa usługa dla wszystkich abonentów w sieci Play (wideo)
PlaySchool: nowa usługa dla wszystkich abonentów w sieci Play (wideo)2012-12-08T13:21:03+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi PlaySchool: nowa usługa dla wszystkich abonentów w sieci Play (wideo)

Viewing 2 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

PlaySchool to usługa subskrypcyjna, dzięki której otrzymacie dostęp do multimedialnych i interaktywnych kursów on-line. Pozwoli to Wam na naukę języków obcych oraz szybkiego czytania. Typowy kurs językowy dostępny w ofercie składa się z 12 poziomów nauczania.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: PlaySchool: nowa usługa dla wszystkich abonentów w sieci Play (wideo)

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140077

jak dla mnie bomba. kolejna fajna usługa od Play za niezla cene, to sie bardziej oplaca niz w szkole jezykowej kupic. podstaw jezyka na pewno mozna sie nauczye z takim kursem. ciekawe jak z zaawansowanymi ale przydalby sie jakie biznesowy angielski albo chinski.

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140077

To co dawał T-mobile w porównaniu do tych kursów to żenada. Moja żona korzystała w T-mobilu z supermemo i zrezygnowała. A to się zapowiada całkiem całkiem. Uruchomiłem sobie demo hiszpańskiego i jest o niebo lepsze niż to, co mieliśmy w T. Super sprawa dla starszych osób, które chcą nauczyć się nowego języka.

Viewing 2 reply threads
Reply To: PlaySchool: nowa usługa dla wszystkich abonentów w sieci Play (wideo)
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile