Jesteś tutaj:---Player+ umożliwia dostęp do Canal+ i HBO
NFON display 750x200 v2Advertisement

Player+ umożliwia dostęp do Canal+ i HBO2017-11-22T12:24:41+01:00

Start Forum Operatorzy VOIP Player+ umożliwia dostęp do Canal+ i HBO

Viewing 3 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31289

   Player+ to pierwsza taka oferta na rynku. Od teraz użytkownicy player dzięki ofercie Player+ zyskują dostęp do kanałów na żywo, a wśród nich CANAL+ i HBO. Oferta player+ to 5 pakietów i 3 opcje dodatkowe, które odpowiadają na rosnące potrzeby wymagających widzów z niezwykle krótkim 30 dniowym zobowiązaniem dostępne dla wszystkich użytkowników internetu.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Player+ umożliwia dostęp do Canal+ i HBO

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Nie bardzo rozumiem takie rozwiązanie w player+. C+ przespało wejście do sieci ( czego jest świadome bo sami to przyznają) i jest outsiderem w tej mierze. Zatem wydawać by się mogło, że chce powalczyć o widza. Tymczasem ceny są drastycznie zaporowe a pakiety kompletnie niedopasowane. Uparte łączenie filmowej oferty ze sportową kolejny raz dowodzi niezrozumienia rynkowych realiów. Serio 80 pln za odbiór na słabej apce nie wspierającej nawet Chromecasta ?100 pln za całość przy drastycznej utracie praw własnych ? 15 pln za seriale??? Serio HBO z min pakietem łączonym za 45 pln? Konkurencja dla abo jednej z sieci daje HBO za 20 pln? Jakość max 720p ??Jako projekt biznesowy ktoś musia/powinienł wskazać adresata tej oferty. Kto nim jest przy tych parametrach ?

   Reklama
  • FazaFM
   Participant
   Liczba postów: 98

   NC+ nadal nie rozumie swoje oferty 🙂 ludu Aplikacja Player jest tak skandalicznie slaba ze totalnie zniecheca do uzywania… jedynie co cena mogliby przyciagnac ale lepiej ja wywindowac do poziomu absurdu

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Już biegnę, ustawiam się w kolejce żeby zamawiać… A aplikacji w Smart TV Phillipsa jak nie było tak nie ma.

Viewing 3 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.