Start Forum Operatorzy VOIP Player.pl ze specjalną ofertą dla operatorów sieci kablowych – pierwsza Netia

Viewing 2 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Należący do Grupy TVN serwis Player.pl poinformował o inauguracji nowej oferty skoncentrowanej na dostarczaniu treści VoD poprzez aplikacje Player BOX i Player EXTRA. Jest to oferta skierowana wyłącznie do operatorów sieci kablowych oraz platform cyfrowych. Netia pierwszym partnerem w tamach tej usługi.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Player.pl ze specjalną ofertą dla operatorów sieci kablowych – pierwsza Netia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      o fajnie fajnie podoba mi sie ;3 kiedy ja bede zyc jak tyle rzeczy do ogladania a mam jeszcze pol roku za free hbo w netii :O

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Mnie to się średnio podoba. Otóż korzystam z player.pl, ale na urządzeniu Netii nie ma opcji skorzystania z wykupionych pakietów przez Player.pl – brak możliwości logowania się do aplikacji. Można wykupić na urządzeniu Netii dostęp do Player.pl i doładować sobie do rachunku 10PLN. no ale mega średnie to jest. Bo z takiego wykupu przez Netie, na tablecie w aplikacji player.pl nic nie skorzystam… dublowanie wydatków to jest!!! Słabo…

Viewing 2 reply threads
Reply To: Player.pl ze specjalną ofertą dla operatorów sieci kablowych – pierwsza Netia
Your information: