Jesteś tutaj:---Play: w lutym dwie konferencje prasowe
Play: w lutym dwie konferencje prasowe2014-02-03T08:08:57+01:00

Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Play: w lutym dwie konferencje prasowe

Viewing 10 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Na luty br. P4, operator sieci Play, zaplanował dwie konferencje prasowe. Jedna, ta najważniejsza we wtorek 25 lutego. Jak co roku podczas targów w Barcelonie Operator zaprezentuje kilka interesujących liczb dotyczących roku 2013 w Play.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Play: w lutym dwie konferencje prasowe

• metheor
      Member
      Liczba postów: 420

Ciekaw jestem co tam wymyślą. Ja troszkę tracę zaufanie do Play którego wychwalałem jeszcze rok temu.

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140032

Czyżby szykowali kolejne ukryte podwyżki pod płaszczykiem nowych ofert oczywiście „lepszych”?
      Pewnie pochwalą się wypłatą dywidendy 🙂

• Anonymous
      Guest

A czym ten operator może zaskoczyć? Rzeczywiście tylko kolejnymi podwyżkami. Dobrze, że wyrobili się z roamingiem w TM, bo zapowiedzieli rok temu i istniało ryzyko, że nie wyrobią się do Barcelony 😀 Play dzisiaj, to słaby wybór, bo drogi i technologicznie, infrastrukturalnie słaby. Zobaczymy, może rzeczywiście obniżą ceny ale wątpię, bo inwestorzy ich cisną o wypłatę zysków i chcą wycofać się z tego biznesu. Dlatego Play emituje obligacje. W tej sytuacji będą pudrować wyniki i w końcu coś poza ilością kart SIM podadzą 😀 Kiedyś nie wierzyłem, że Plus będzie tańszy od Play ale w grudniu przeszedłem do Plusa i dziś mam abonamenty tańsze niż w Play a zasięg umts900 niemal w każdej dziurze.

• Anonymous
      Guest

Nie można spodziewać się szału. Play już się wypstrykał rok temu i nic dobrego nie potrafi wprowadzić. Oferty to bida z nędzą, co najmniej 2 kroki za konkurencją. Będą tradycyjnie robić sztuczny szum i stroić dobrą minę do złej gry. Napompują balona jak to LTE budują ale oczywiście nie wspomni się, że limitowana prędkość nawet do 5Mbps 😀 Głupi tylko na to się złapią. Poza tym nie oczekujmy zbyt wiele od operatora, który jest na krawędzi bankructwa.

• Anonymous
      Guest

TEraz Play przedstawi 5G!!

• metheor
      Member

Widzę że i tak najwięcej emocji wzbudzają rozmowy o operatorach i ich ofertach. Skąd to się bierze?

• metheor
      Member

No ale przecież każdy sam sobie wybiera ofertę. Można ją zazwyczaj zmienić po jakimś czasie. To co komu zazdrościć lub nie?

• Anonymous
      Guest

Znowu pokażą grafikę jacy to są super, a potem się okazuje, że nie mają na nic pieniędzy i wypuszczają obligacje by wypłacić dywidendy. Żal

• Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

Tak ja na starcie Play zaatakował swoją ofertą konkurencję, pomijając to, że mieli przywileje urzędowe, tak teraz te ofert się wyrównały. Nadal niektóre propozycje są ciekawe, ale są też takie które są słabsze od konkurencji, a wynika to moim zdaniem z jednej przyczyny: Że Play nie musi już tak gonić W3. Jest ciągle w tyle stawki, ale strata nie jest już duża, przynajmniej w liczbie klientów.

• Anonymous
      Guest

Mam (miałem)cztery abonamenty w Play ,a teraz powoli przechodzę do Orange bo mają lepszą ofertę np. internet mobilny 15GB bez modemu za 15zł na m-c !!!! abonament 230 minut za 9,90 zł bez telefonu!!!!! Tak,tak to w Orange ,oczywiście w pakiecie telef.stacj
      + neostrada + internet mobilny 15GB+ abon.na komórkę 230 minut= razem 115 zł/m-c . Umowy już podpisałem i korzystam!

Viewing 10 reply threads
Reply To: Play: w lutym dwie konferencje prasowe
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile