Start Forum Rynek Rozliczenia i płatności Play: płatna usługa Kopia SMS na e-mail

Viewing 13 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W Play już jest dostępna komercyjna wersja testowej usługi Kopia SMS na e-mail BETA, dzięki której wszystkie wysłane i odebrane SMSy będą wysyłane na zdefiniowany wcześniej adres poczty elektronicznej. Usługa przez miesiąc jest bezpłatna, potem 1,99zł.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Play: płatna usługa Kopia SMS na e-mail

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      I niech ktoś mi teraz powie, że nikt nie czyta naszych smsów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      szkoda, że usługa jest płatna.. są programy na androida które prześlą naszą korespondencje smsową na maila. koszt to tylko połaczenie z internetem.. A w Play jednak to rocznie 23.88pln. teraz już nic w play za darmo nie będzie.. z dnia na dzień jest drożej..

    • speedygonzales
      Member
      Liczba postów: 103

      Usługa trochę dla mało ogarniętych abonentów. Programy o podobnym działaniu są dostępne za darmo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      Bardzo dobre rozwiązanie. Dobrze, że Play wprowadza również i takie usługi.

    • gck
      Participant
      Liczba postów: 36

      W G play jest sms bacup przy adroidzie wrzuca bezpośrednio na gmaila. Prosty i za free. Ale i tak mimo wszystko fajna sprawa dla ludzi, którzy nie więdzą że można, a smsa z przed 10 lat to niezłe wspomnienie:)

    • AdamRbk
      Member
      Liczba postów: 416

      niby fajna sprawa ale dla mnie nie przydatna…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      To jest niezła furtka do przesyłania kopii np. kodów do potwierdzania operacji bankowych. Tylko trzeba „zaopiekować” się na chwilę telefonem ofiary. Włączenie nie powinno być z poziomu telefonu a play24. I tak w ogóle po co komu mail z SMSa. Ważne informacje przesyła się mailem a nie bawi w SMSki.

    • itm365
      Member
      Liczba postów: 297

      [quote]Taaa, ludzie w Play siedzą i czytają twoje smsy. Puknij się. [/quote]

      dokładnie, już widzę jak mają na to czas 😀 i na pewno piszesz kupę ciekawych rzeczy :d

    • itm365
      Member
      Liczba postów: 297

      [quote]Po 1. nie każdy ma i chce mieć Androida, po 2. usługa działa poza urządzeniem, można mieć wyłączony telefon a i tak dostaniemy SMSa na e-mail. [/quote]

      dokładnie, ja wybieram Windows Phone. A poza tym 2 zł miesięcznie to nie jest ogromna kasa. Pół dobrego piwa 😉

    • AdamRbk
      Member
      Liczba postów: 416

      to automatycznie system wysyła nikt nie czyta Twoich smsów 🙂 spokojnie Play to nie amerykańska firma 🙂

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      I bardzo dobrze, że są takie usługi, tzn że się pojawiają. Jak już tu kilka osób zaznaczyło, nie każdy ma androida, a są też ludzie, którzy otrzymują ważne rzeczy sms- ważne, czyli takie które są przydatne w późniejszym czasie. Mi osobiście taka usługa się bardzo przyda.

    • accent
      Member
      Liczba postów: 70

      Jedyne co mnie do tego przekonuję, że usługa działa przy wyłączonych telefonie. Możesz wiedzieć, co od ciebie chcą a udawać kogoś poza zasięgiem kompletnie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      A mi się podoba. Włączyłem żonie w telefonie i wiem co pisze z fagasem

Viewing 13 reply threads
Reply To: Play: płatna usługa Kopia SMS na e-mail
Your information: