Jesteś tutaj:---Play obchodzi 10-te urodziny – będą prezenty?
Play obchodzi 10-te urodziny – będą prezenty?2017-03-16T12:35:12+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Play obchodzi 10-te urodziny – będą prezenty?

Viewing 8 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Pod koniec 2006 roku rozpoczęły się pierwsze testy sieci przez P4 (do 2005 Netia Mobile). Kilka miesięcy później (luty 2007) została oficjalnie ogłoszona nazwa nowego operatora – Play, który dokładnie szesnastego marca 2007 roku rozpoczął swoją działalność komercyjną. A po dziesięciu latach, jest drugim co do wielkości operatorem infrastrukturalnym (MNO) z udziałem w rynku na poziomie 26,3%.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Play obchodzi 10-te urodziny – będą prezenty?

• Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

Byłem ich testerem, do dzisiaj mam swoją Motorolę, która jeszcze działa i numer. Ach co to były za czasy, operator dawał 150 zł, telefon i słuchawki bezprzewodowe.

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140055

Trochę na polskum rynku komórkowym narzrabiali pozytywnie oczywiście

• Anonymous
      Guest

Prezenty to się daje jubilatowi..

• Anonymous
      Guest

100-lat, ale że tak cicho z tym jubileuszem 😉

• Anonymous
      Guest

10 lat minęlo a wlasnej infrastruktury nadal brak. dawna ekscytacja juz minęła

• Anonymous
      Guest

Dzis to taki sam op jaki inni, z takimi samymi problemami jak inni, tak samo korporacyjny, tak samo 'duzy i ciezki’. Wszyscy z Playa to potwierdza…

• Anonymous
      Guest

To że nie mają własnej infy, to nie jest ujma. Mnie to absolutnie nie przeszkadza dopóki jest roaming krajowy. Jadąc w „Polskę”, ustawiam tylko gsm, albo na sztywno t-mobile lub plusa i jest ok. Po co te wieczne narzekania ludzi, którzy chyba jednak mało mają z tą siecią do czynienia. Nawet wolę mieć zasięg kilku sieci niż tylko macierzystej. I będę miał na pewno lepszy zasięg niż ktoś, kto się trzyma tylko jednej. A na samym gsm całkiem nieźle zmienia sieci. Jak jest na 2g/3g nie wiem dokładnie, ale wtedy chyba wolniej zmienia opy? Pozdrawiam.

• Anonymous
      Guest

Miałem Samsunga Z370 co był płaski jak dziewczyna Powiatowego… fajny był i ta srebrna torebeczka hi hi…

Viewing 8 reply threads
Reply To: Play obchodzi 10-te urodziny – będą prezenty?
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile