Jesteś tutaj:---PLAY NET BOX – czyli Play Internet Domowy z TV z routerem Huawei NET BOX
PL R200 NV 970x200 071119

PLAY NET BOX – czyli Play Internet Domowy z TV z routerem Huawei NET BOX2018-01-11T14:52:24+01:00

Start Forum Operatorzy Internet mobilny PLAY NET BOX – czyli Play Internet Domowy z TV z routerem Huawei NET BOX

• Autor
    Wpisy
  • Kan
    Opiekun forum
    Liczba postów: 31289

Operator sieci PLAY od dzisiaj udostępnił swoim klientom zestaw NET BOX poprawiający sygnał, a co za tym idzie zasięg i prędkość internetu wszędzie tam, gdzie zawodzą standardowe modemy. Oferta jest skierowana dla osób, które czują, że ich internet nie spełnia oczekiwań lub mieszkają poza miastem. Jak to działa?

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: PLAY NET BOX – czyli Play Internet Domowy z TV z routerem Huawei NET BOX

• Anonim
    Liczba postów: 0

Według Play Internet bez limitu to 100 GB. W dobie serwisów VOD, Full HD lub 4K to kropla w morzu… Tak więc wolę T-Mobile.

Reklama
  • Anonim
    Liczba postów: 0

też mam w t-mobile, miałem prędzej radiówkę u lokalnego dostawcy i ten internet od t-mobile kosztuje mnie mniej, prędkość 3 razy większa, a w dodatku nie zrywa mi łącza 3 razy dziennie.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.