Jesteś tutaj:---Play 4G LTE Ultra dociera do kolejnych miejscowości

Play 4G LTE Ultra dociera do kolejnych miejscowości2018-01-08T07:44:43+02:00

Start Forum Operatorzy Internet mobilny Play 4G LTE Ultra dociera do kolejnych miejscowości

 • Autor
  Wpisy
 • Kan
  Opiekun forum
  Liczba postów: 31289

  Play poinformował o zasięgu sieci Play 4G LTE Ultra w kolejnych miejscowościach (powyżej 1 tysiąca mieszkańców). Gdzie w ostatnim miesiącu „fioletowy” operator odpalił 4G LTE Ultra i jak z zasięgiem Orange?

  Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Play 4G LTE Ultra dociera do kolejnych miejscowości

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Chyba fioletowy

  Reklama
 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Play wzial sie ostro do roboty i poprawia zasieg w miejscach gdzie krolowaly kiedys tylko duze sieci Plus lub Era i tak bylo od konca lat 90 tych np. okolice Dukli, Strzyżowa na Podkarpaciu. Brawo

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Play to dziadostwo Bo ogranicza predkosc internetu dla swoich klientow kosztem wirtualnych operatorow takich jak virgin Przyklad Ten sam telefon ten sam nadajnik i w virgin ponad 25 mb/s a w play 6 mb/s To ja uważam ze to jest sku……two.

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Play postawił w listopadzie nadajnik w miejscowości Bierzwienna Krótka gm.Kłodawa powiat.Koło . Czy coś wiadomo kiedy zostanie uruchomiony..

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Pasłęk -> LTE-A od PLAY jest na nadajnikach ORANGE !!! To jest po prostu skandal … Mam LTE od Orange już półtora roku – miejscowość Pasłęk , prędkości jakie miałem do połowy grudnia 2017 -> rano: 85/35, popołudnie 25/25, wieczór 15/20 – a teraz (ostatni miesiąc) z fioletowymi pasożytami -> rano: 25/20, popołudnie 7/15, wieczór 0,5/5 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prędkości spadły drastycznie, a jest to dla mnie ważne bo pracuję w sieci – w moim miejscu zamieszkania nie ma innego dostawcy internetu, pozostaje tylko LTE. Taka decyzja odbije się mocną czkawką na wizerunku ORANGE – jak tak dalej potrwa będę musiał zastanowić się nad internetem satelitarnym niestety.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.