Jesteś tutaj:---Plan ZERO w Cyfrowym Polsacie
Plan ZERO w Cyfrowym Polsacie2013-02-28T13:39:51+01:00

Start Forum Operatorzy VOIP Plan ZERO w Cyfrowym Polsacie

Viewing 7 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Dostęp do usługi Internetowej za 0 zł miesięcznie. Opłaty za korzystanie z usługi Internetowej naliczane są dopiero w chwili zainicjowania połączenia Internetowego – to nowa oferta Cyfrowego Polsatu. Dostępne limity to: 2, 3 lub 5 pakietów danych.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plan ZERO w Cyfrowym Polsacie

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140072

20 zł za 1GB to zabójstwo. W dzisiejszych czasach to nawet w taryfach na kartę standard to 10-15 zł za 1 GB. A tu abonament i takie stawki. Najwyższe na rynku

• Anonymous
      Guest

Ktoś coś dobrze myślał,ale nie popatrzył na ceny jakie są na rynku.Typowe dla Plusa.

• Anonymous
      Guest

Ceny z kosmosu… Zygmunt wszyscy wiemy, że spłacasz kredyt za Polkomtela – no ale bez jaj… kosmicznych jaj…

• lesiobe
      Participant
      Liczba postów: 285

i taryfikacja 1Gb 🙂 śmiechu warte

• Anonymous
      Guest

@boss: standardem w taryfach na kartę nie jest 10-15 zł za 1GB. Dlaczego kłamiesz ?
      Nawet podobno „więcej dający Plej” 🙂 ma w opcji na kartę 1GB za 20 zł, ale przy mocno ograniczonym zasięgu i znacznie wolniej niż LTE w Cyfrowym Polsacie.

• Anonymous
      Guest

Stawki jak na LTE są bardzo dobre. Dla mnie sama oferta jest interesująca w kontekście braku potrzeby wiązania się z umową abonamentową i możliwością wypowiedzenia kiedy chcę. Płace tylko jak korzystam.

• Anonymous
      Guest

Ja akurat mam LTE na abonament i sobie go chwalę, ale pomysł, żeby był bez abonamentu też nie jest zły. Wiadomo, co komu jest potrzebne, ale na pewno są tacy, dla których 1GB wystarczy na więcej niż miesiąc, więc taki net będzie w sam raz dla nich. A cenowo jest ok. Zwłaszcza jak popatrzeć na prędkość i zasięg.

Viewing 7 reply threads
Reply To: Plan ZERO w Cyfrowym Polsacie
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile