Jesteś tutaj:---Pełna harmonia z Windows 8 i LTE w nowej ofercie Plusa (wideo)
Pełna harmonia z Windows 8 i LTE w nowej ofercie Plusa (wideo)2012-11-29T11:37:37+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Pełna harmonia z Windows 8 i LTE w nowej ofercie Plusa (wideo)

Viewing 3 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

W najnowszej ofercie Plusa innowacyjne rozwiązania współgrają z atrakcyjnymi cenami. Od dziś Nokia Lumia 820 i Nokia Lumia 920 oraz laptop HP Pavillon G6-2233 działają w pełnej harmonii.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Pełna harmonia z Windows 8 i LTE w nowej ofercie Plusa (wideo)

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140046

Ostatnio niemal co druga rozmowa łączona przez POLKOMTEL PLUS jest przerywana, albo łączona bez głosu, więc trzeba jeszcze raz dzwonić, czasem kilkakrotnie, żeby w końcu porozmawiać. [b]Może to jest nieudana modernizacja sieci, a może sposób na generowanie dodatkowych mikrodochodów, które przy skali działania operatora przemieniają się na miliony dodatkowych złotówek dla sieci PLUS.[/b] Gdy naliczanie odbywa się za każde połączenie to wcale niegłupia teoria. A stracone sekundy na na nieme „halo, halo, nic nie słyszę” też przekłada się na czas połączenia. Więc co mi z tych nowych ofert PLUSA, jak jakość usług spadła drastycznie ?

• Anonymous
      Guest

Faktycznie, ostatnio też to zauważyłem ale myślałem, że to coś z telefonem.

• Anonymous
      Guest

no prosze prosze.. najpierw byl iplusopobieracz 8h pozniej nawet 12h a teraz juz tylko 6 h ! jak bylo do 8 to jeszcze ok. wstawalem po 6 wlaczalem torrenty i ustawialem CWK na wylaczenie laptopa o 7.55 mogac spokojnie isc na 7 do pracy i wieczorem obejrzec seriale a teraz to juz jakas paranoja!!!

Viewing 3 reply threads
Reply To: Pełna harmonia z Windows 8 i LTE w nowej ofercie Plusa (wideo)
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile