Jesteś tutaj:---Paszport Korzyści i MTV – konkurs
Paszport Korzyści i MTV – konkurs2014-10-21T09:32:59+02:00

Start Forum Rynek Rozliczenia i płatności Paszport Korzyści i MTV – konkurs

Viewing 6 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Uczestnicy programu lojalnościowego Paszport Korzyści Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku, mogą wziąć udział w kolejnym wielkim konkursie, tym razem organizowanym we współpracy z kanałem MTV. Konkursowicze powalczą o wyjątkowo atrakcyjną i prestiżową nagrodę – wyjazd dla dwóch osób do Glasgow i uczestnictwo w wielkiej gali MTV Europe Music Awards 2014.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Paszport Korzyści i MTV – konkurs

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140046

No i to kolejny powód, dla którego cenię Plusa. Zawsze coś ekstra dla swoich klientów potrafią wykombinować. I tak trzymać.

• Anonymous
      Guest

Kolejny już konkurs z udziałem plusa. To jest właśnie duży pozytyw tej sieci. A swoją drogą paszport korzyści warto mieć 😀 Już nie raz się o tym przekonałem 🙂

• Anonymous
      Guest

Plus na współpracy z CP wychodzi coraz lepiej. Multioferta chyba sprzedaje się nieźle, LTE się rozwija, a i takie konkursy to niezły smaczek dla abo.

• Anonymous
      Guest

Paszport korzyści to jednak dobra rzecz. Kolejny konkurs z ciekawymi nagrodami dla posiadaczy plus wielkie korzyści które daje on na co dzień. Mam go od niedawna i jestem bardzo zadowolony.

• Anonymous
      Guest

Nie mało, że zyskuje się na opisywanych ofertach-programach to można jeszcze ustrzelić taką „wartość dodaną”.

• Anonymous
      Guest

Nie dosyć, że Plus daje dobre oferty swoim klientom, to jeszcze dzięki Paszportowi Korzyści, można tak zupełnie przy okazji zgarnąć dodatkowe bonusy.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Paszport Korzyści i MTV – konkurs
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile