Jesteś tutaj:---P4 nawiązuje porozumienie roamingowe z PTK Centertel
P4 nawiązuje porozumienie roamingowe z PTK Centertel2011-11-25T12:30:01+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi P4 nawiązuje porozumienie roamingowe z PTK Centertel

Viewing 13 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Od dziś klienci P4, operatora sieci Play będą mieli dostęp do zasięgu kolejnego operatora w ramach nowej umowy roamingowej. Play nawiązał porozumienie z PTK Centertel (Orange), w związku z czym abonenci będą mogli skorzystać z zasięgu sieci Orange na podobnych zasadach jak w przypadku sieci Plus.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: P4 nawiązuje porozumienie roamingowe z PTK Centertel

• Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

Ja nie wiem czy zasięg Orange zdziała cuda, wszak powszechnie wiadomo, że jest on katastroficzny a jego najlepsze działanie zostało udowodnione jedynie w miastach. Lepiej by było gdyby Play porozumiał się z T-Mobile.

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140050

Jak źródłem tego newsa może być blogplay skoro na blogu nie ma o tym ani słowa?

• zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

A w drugą stronę to zadziała? Bo mam 2 fony i są miejsca, w których orange NIE MA W OGÓLE zasięgu – a Play ma – przykład okolice CHORZÓW / KATOWICE / ŚWIĘTOCHŁOWICE / BYTOM…

• Anonymous
      Guest

Dobra decyzja, T-Mobile ma masakryczny zasięg i nic nie robią w celu ich poprawy, Orange Rok temu zainwestował w poprawę zasięgu na terenach wiejskich, czym przybliżył się do Plusa, T-Mobile zostaje w tyle z zasięgiem na terenach wiejskich, co prawda stoją stacje T-Mobile na wioskach, ale ich lokalizacje według mnie pozostawiają wiele do życzenie, T-Mobile stawia stacje na wioskach na terenach słabo zaludnionych, co powoduje że tereny o większej gęstości zaludnienia mają słaby zasięg tego operatora, Plus i Orange lokują stacje na terenach o większej gęstości zaludnienia i tym samym koszą T-Mobile, dobra decyzja Play.

• JarKen
      Member
      Liczba postów: 757

PTK ma już spółkę z PTC, ciekawe czy play będzie mógł korzystać z nadajników PTC w ramach umowy roamingowej.

• Anonymous
      Guest

był artykuł na telix o wspólnych nadajnikach t-mobile i orange więc o czym tu koledzy dyskutują widać jedno nie czytamy telix.

• TomekO
      Participant
      Liczba postów: 268

Orange i T-mobile będą miały wspólną sieć. Zasięg Playa to będzie zasięg wszystkich sieci w Polsce.

• Anonymous
      Guest

Nie jest to całkowita nowość . Chyba od maja , na terenach tzw Ściany Wschodniej , po padnięciu sieci Play , możliwy był roaming jej użytkowników także w sieci Orange .

• Anonymous
      Guest

Nie jest to całkowita nowość . Chyba od maja , na terenach tzw Ściany Wschodniej , po padnięciu sieci Play , możliwy był roaming jej użytkowników także w sieci Orange .

• johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

Bardzo dobra wiadomość dla mnie. Może w końcu będę miał przyzwoity zasięg w domu 🙂

• Anonymous
      Guest

play działa w orange wszystko jast ok łódz

• akmk
      Member
      Liczba postów: 421

No i tym sposobem będą mieli największy zasięg.Brawo Play

• maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

No to teraz już ciężko będzie przebić argument że pozostałe sieci maja mniejszy zasięg od PLAY.

Viewing 13 reply threads
Reply To: P4 nawiązuje porozumienie roamingowe z PTK Centertel
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile