Jesteś tutaj:----Overmax Vertis 4510 Expi – stylowy smartfon za 399 zł
Overmax Vertis 4510 Expi – stylowy smartfon za 399 zł2014-11-19T11:04:33+01:00

Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Overmax Vertis 4510 Expi – stylowy smartfon za 399 zł

Viewing 12 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Overmax Polska wprowadził do sprzedaży nowy smartfon z rodziny Vertis. Overmax Vertis 4510 Expi to Stylowy smartfon dla ceniących sobie wysoki standard wykończenia i funkcjonalność.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Overmax Vertis 4510 Expi – stylowy smartfon za 399 zł

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140027

gdzie go można qpić?

• Anonymous
      Guest

Gdzie znależć wymiary tego Smartfona?

• Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

[url=http://www.overmania.pl/pl/p/Telefon-Smartfon-OVERMAX-Vertis-4510-Expi/504] Tutaj[/url] masz wszystkie dane i możliwość kupna. Andrzej

• Anonymous
      Guest

Dzięki , ale dalej brak wymiarów dłu., szer. , grubość.. , a cena to która obowiązuje?

• Anonymous
      Guest

@Andrzej dziękuje 🙂

• Anonymous
      Guest

skąd są te wymiary, bo dokładnie takie ma większy model 5010 ???

• Anonymous
      Guest

Tak mi się wydawało, że QHD to 2560×1440 pikseli, a qHD to 960X540 pikseli.

Fajnie by było 2560×1440 pikseli na 4,5 cala za 399 zł 🙂

• Anonymous
      Guest

Witam. Poszukujecie niebanalnego etui do waszych iPhone 6 bądź 6 Plus? Zajrzyjcie koniecznie na bewood.pl Dziś premiera. Jako pierwszy polski producent oferują tam takie obudowy z prawdziwego drewna.

• Anonymous
      Guest

Mam kilka pytań:
      Czy telefon się przegrzewa jak się dość długo na nim cyka?
      Dlaczego cena tak dobrego telefonu wynosi tylko 400zł?
      Jakie są opinie o tym modelu?

• Jo
      Member
      Liczba postów: 290

..SUPER, SUPER… mam już jeden cud techniki tego producenta.. VERTIS EXPI, bateria pada po dokładnie pół roku (gwarancja na baterie OVERMAX daje dokładnie pół roku – potem klient może „się bujać” – a teraz najlepsze – spróbujcie gdziekolwiek znaleźć kogoś kto wam taką baterię sprzeda odpowiedź brzmi – NIE MA NIGDZIE, NIKT. Łącznie z firmą OVERMAX, która jak odpisuje że nie prowadzi sprzedaży części zamiennych (czyt. bateria) do swoich własnych telefonów w razie ich awarii. PS. zanim zdecydujecie się kupić cokolwiek z tej firmy – poczytajcie na necie co ludzie piszą na temat realizowania przez nich ewentualnych reklamacji. Pozdrawiam… Serwis nie ma, albo nie posiada baterii do swoich telefonów, NIE WIEŻYCIE ? ZADZWOŃCIE DO FIRMY OVERMAX I SPYTAJCIE 🙂

• Anonymous
      Guest

Naprawdę bardzo dobry smartfon w przystępnej cenie, działa płynnie i szybko. Wszystkie apki chodzą bez zarzutów. Do tego dual sim przydatny, ja osobiście jestem bardzo zadowolony z tego smartfona.

• Anonymous
      Guest

Dobry telefon dla dzieciaków, kupiliśmy już im nowy, teraz 5011

Viewing 12 reply threads
Reply To: Overmax Vertis 4510 Expi – stylowy smartfon za 399 zł
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile